Alacakaranlık Şafak Vakti 2 Yorumları Oku

Yazan: Admin 18 Kasım 2012 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Twilight 2 yorumları oku, 2 bölüm yorumları

Alacakaranlık şafak vakti 2.bölümü geçtiğimiz günlerde vizyona girdi ve filme gidicek olanlar için yorumları sizlerle paylaşıyoruz. Filme gidecek olanlar için bir öneri gibi olucaktır.


İMDB Puanı; 5.4
Sinemalar.com Puanı; 8.3

Filmin yorumları - Yorumlar Sinemalar.com sitesinden alıntıdır.

Viktormy;
Buraya büyük bir Yüzükler Efendisi hayranı vede bir HP sever olarak yazıyorum. Film sondaki savaş sahnesi dışında içinde pekte bir heyecan bir zevk barındırmıyor. Fakat bu savaş sahnesi başarılı olmuş mu ? Olmuş. Onunda dışında hiç kimsede gelip size bu film en iyisi bu film HP'ye LOTR'a bin basar daha iyi de demedi. Bazılarımız gelmiş karşılaştırıyorlar. Asıl kendileri bu filmle karşılaştırarak düşürüyorlar HP'yi ve LOTR'ı farkında değiller. Onlara bakdıkça üzülüyorum. Diğer bir konu ise bazı arkadaşlarımızda gelmiş filme güzel yorum yapanlara saygısızca aşağılayarak cevap veriyor tepki veriyor neymiş efendim bu filmi beğenenler siteyi kirletiyormuş. Asıl siz milletin görüşüne saygı duymayarak en büyük kirliliği yapıyorsunuz. Kusura bakmayın ama gerçekler. Bu seriyi pek sevdiğim söylenemez, bu filmede sırf final nasıl olacak diye gittim. Ama gelipte filmli beğenenlere burda gereksiz gereksiz konuşmuyorum. Beğenen var beğenmeyen var. Lütfen görüşlere saygılı olalım en azından

Fatmamercan;
güzeldi ama diğerlerine göre biras heyecn düşüktü..

Ninaelena;
çok iyi olmus film serinin sonuna yakısmış .ince espirileriyle komik olmuş savaş sahnesi de çok etkileyici olmus yani içinde herşey vardı şiddetle tavsiye edilir ;)

Ece_toprak_796;
bu filme bayılıyorum tüm serisini satın aldım ve çıktığı gün gittim muhteşem bi şeydi

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.