2013'de Çıkacak Oyunlar

Yazan: Admin 23 Aralık 2012 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
2013 Yılı oyun dünyası için güzel geçeceğe benziyor. Birçok güzel yapım 2013 yılında çıkacaktır. 2013 Yılında oyun severlerin yılı olacağını söyleyebiliriz. Efsane serilerin devam oyunlarıda oyun severlerle buluşucak.

Tomb Raider ;
Evet o efsane oyun yepyeni tasarımı ve yepyeni karakteri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2013 Yılına damgasını vuracak oyunlardan birtanesi Tomb Raider olacaktır. Multiplatform olarak çıkışını yapıcaktır.

Dead Space 3;
Evet efsane korku oyunu yeni oyunuyla 2013'de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 1 ve 2. serisini oynamış birisi olarak oyunu bende merak etmekteyim. Oyunun senaryosuda oldukça hoş ve sürükleyiciydi. 3. serisi ile biraz içine aksiyon katılmış. Bakalım 1 ve 2.seriye bağlı kalacak mı.


GTA V;
En çok beklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Benimde sabırsızlıkla beklediğim oyunlardan birtanesidir. GTA IV ile devrim yaratmıştı GTA V ile bunu devam ettireceğe benziyor. Oyun 2013 İlk baharında çıkışını yapıcaktır. PC sürümü ne zaman gelir onu bilemeyiz 


Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots ;
Oyunun birtane serisini oynamıştım oda "splinter cell" ve oyun gayet hoştu ve yalnız başımıza tüm işlerimizi hallediyorduk. Gizliliğe dayalı bir oyun. Gizlilik tarzı oyun severler için güzel olacağı kesin.


2013 yılında çıkacak oyunlar bunlarla sınırlı değildir fakat bildiğimiz oyunlar hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.