Emirin Yolu 28 Aralık 2012'de Yayınlanacak mı? Neden Yayınlanmadı ?

Yazan: Admin 17 Aralık 2012 Pazartesi 14 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
28.12.2012 Emirin Yolu neden yayınlanmadı ? Yayınlanacak mı? soruları hakkında sizlere bilgiler vericez.
Geçtiğimiz günlerde sizlere bu konu hakkında bilgiler vermiştik. Show TV'de yayınlanan Emirin Yolu dizisi geçen haftaki bölümü yayınlanmamıştır. Dizinin hayranlarının şimdiki merakı ise 28 Aralık Cuma günü dizi yayınlanacak mı? sorusudur.

28 Aralık 2012 Cuma günü Emirin Yolu dizi yayınlanmayacaktır çünkü dizi kaldırılmıştır.

Emirin Yolu dizisi bittimi konusunu inceleyebilirsiniz. Bu konu hakkında sizlerin yorumu nedir ?

14 yorum:

Adsız dedi ki...

Dizi yayından kaldırıldı

Adsız dedi ki...

Allah belalarını vermesin finalyapmadan dizimi biter yaa

Adsız dedi ki...

bence bu dizi feriha vurulduğunda final olacaktı.Çağatayda Gizemle yeni bi dizide oynayacaklardı.o ikisi birbirine çok yakışıyo.

Adsız dedi ki...

ya lütfen şu diziye bi final filan bişey yapın.böyle saçmalıkmı olur bi kavuşsalardı bebekleri doğsaydı feriha öldükten sonra bu diziyi yayından kaldırmamak için ellerinden geleni yaptılar.şimdi noldu üç dört bölüm daha dayanamazmıydınız.lütfen rica ediyorum adını feriha koydumda yılın en saçma sezon finalini izledik.emirin yolunda mantıklı bi final istiyoruz sevenler kavuşsun

Adsız dedi ki...

Reytingi düşmüşmüş. Nasıl anlıyorsun reytingin düştüğünü? Hepimizin evinde cihaz mı var sanki. Diyelim ki karar verildi kaldıracaksın, doğru dürüst bir final yapmadan bitirmek bugüne kadar izleyen takip eden izleyicilere saygısızlıktır, ciddiyetsizliktir. Ne olursa olsun istersen cebinden yap kimse izlemesin bu işin hakkı iyi bir finaldir ya da bir sinema filmidir. Aksi taktirde insanlar bu yapımcının hiçbir yapımını bir daha güvenip izlemez. Yarıda bırakmanın bile bir yolu yordamı vardır.

Adsız dedi ki...

bu ne saçmalıktır ya sessiz sedasız final bile olmadan dizimi biter birdaha asal show izlemiycem beceriksizler

Adsız dedi ki...

Neolur bitmesin cok guzel gidiyordu...

Adsız dedi ki...

Final yapmamak seyirciye büyük saygısızlık. Ama nedense hiç şaşırmadım. Show tv'ye de anca bu yakışır zaten...

Adsız dedi ki...

böyle saçmalık olmazyani hiçbir açıklama bile yapma tenezzülünde bulunmadan diziyi bitirriyorlar pes..........

kemal dedi ki...

Eh, sonunda layık olan oldu. Gizem gibi bir çaylağı oyuncu diye yutturmaya kalkarlarsa, reyting de düşer, yapım şirketi oyunculara para falan vermeyince dizi de böyle biter. Bu millet salak değil, niteliksiz insanları, sırf güzel diye kimse profesyonel bir oyuncu olarak asla kabul etmez. Mankenseler mankenlik yapsınlar, oyunculuk çocuk oyunu değildir, hem yetenek, hem de eğitim gerektirir. ÇOOOOK iyi olmuş.

Adsız dedi ki...

Ya bu dizi bu kadarmı kötüydiki yayından kalktı.Yayından kalkması gereken onca dizi program varken Emirin yolu neden bitti.bi daha medyapım dizisi seyredeceğimiz kalmadı valla.Israr kıyamet o meymenetsiz can ve zülalle diziyi o kadar sürdürdüler,ben hiç bakamdım.Ama güneş geldikten sonra en beğendiğim dizi olmuştu.çokta yakışıyorlardı.Bi final istiyoruz lütfen,bu yaptıkları çok büyük ayıp,seyirciyle dalga geçmeye hakkınız yok.

Adsız dedi ki...

Sacmalamayin hazal kayayi tekrar cagirarak devam edin onun diziside kalkti zaten yada adam gibi final yapin bune ya izledigimiz bi dizi vardi ondanda nefret ettirdiniz yapmayin ya eski bolumleri veripte teseli etmeye calismayin bune ya yenilik istiyoruz kardesim

Adsız dedi ki...

bir kac bolum yapmak bu kadarmi zor olmus ki bu kadar izleyicinin hayallerini suya dusurduler

Adsız dedi ki...

oh

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.