En iyi kilo aldırıcılar ?

Yazan: Admin 9 Aralık 2012 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi kilo aldırıcı ?
Öncelikle sağlığınız için internette ya da birisinin önerileri ile gidip kilo aldırıcı hapları doktorunuza danışmadan almayınız diyorum. Dikkat ederseniz haplar zararlıdır demiyorum fakat doktorunuza danışmanızı öneriyorum.

Bazı kişiler kilo vermek ister bazıları ise kilo almak ister. Çok zayıfım diye yakınır. Bir zamanlar bende zayıflığımdan yakınırdım fakat hiçbir ilaç vs. kullanmadım. Zamanla kendi kendime kilo almaya başladım şuan çok şükür iyi durumdayız. Şunuda söylemek istiyorum 16-18 yaşları bay ya da bayan fark etmez yaşları gereği zamanla kilo alıcaklar diye düşünüyorum. Bu yaşlarda zamana bırakmalısınız.

En iyi kilo aldırıcı öğünlerinizi düzgün ve zamanlı olarak yemelisiniz. Sağlığınız için ara öğünlerde meyve ve besleyici özelliği olan besinler ile geçiştirebilirsiniz. Taze sıkılmış meyve suları, ceviz, badem ve fındık yiyebilirsiniz hem besleyicidir.

Peki diyeceksiniz en iyi kilo aldırıcı diye girdim bizlere yemek yiyin diyor bu uykusuz adam derseniz :) Kilo almanın yolu zaten yemektir iyi beslenmektir. İlla haplar ile kilo alıcam diyorsanız orasıda size kalmıştır.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.