En iyi Yabancı Diziler

Yazan: Admin 5 Aralık 2012 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Sizlerle en iyi yabancı dizileri paylaşıcam. Peki diyeceksiniz bu en iyi yabancı diziler neye göre en iyiler. Bana göre en iyi dizileri paylaşıcam. Sıralama yapmıcam karışık olarak eklicem. Yani şunu demeyin 1.sıraya bu olmamış falan karma olarak ekliyorum. :)

Lost - İlk 3 sezon ağzım açık bir şekilde seyrettim okadar heyecanlıydıki biran önce diziyi bitirmek istedim ve 4.sezonda okadar değiştiki peh dedim ama kötü demiyorum çok güzel bir diziydi. Sonu tartışmalara sebep olsa bile :)

Breaking Bad - En iyi dizilerden birtanesi konusu biraz durgun olsada 10 numara bir dizidir. Dizi çok yavaş ilerliyor diyenlere sesleniyorum dizi dram dizisi :) Haliyle yavaş ilerliyecek. Yeni başlıcak olanlar 2-3 bölümde diziden yılmasınlar ve devam etsinler. Dexter - Dizi'nin tüm sezonlarını izlemedim 3.sezonda ara verdim ve tekrar başlamayı düşünüyorum. Dizi gerçekten çok güzel izlemeyi düşünenlere tavsiye ederim.

The OZ - Bir hapisane dizisidir ve etkiletici sahneleriyle insanın psikolojisini etkileyebilir. Kesinlikle Prison Break gibi bir dizi değildir. Kaçış dizisi değildir hapisanedeki yaşamı ve zorlukları anlatmaktadır. İzleyecek olanlara öneriyorum.


Prison Break - İlk yabancı diziye bununla başladım ve beni oldukça etkilemişti tüm bölümlerini soluksuz ve heyecanla izledim ve bitirdim. Çok güzel ve sağlam bir dizidir.


Benim listem budur arkadaşlar daha iyi olan diziler tabiki vardır. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.