Film Tavsiyeleri

Yazan: Admin 29 Aralık 2012 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Film arayanlar için birkaç film tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Bazen bende hangi filmi seyretsem diye internette biraz tur atarım. Sizlerinde işine yarayabilir bu tavsiyeler. Sadece yeni filmlere yer vermicem eski filmlerde yer alacaktır. Tavsiye edeceğim filmler seyrettiğim filmler olmayabilir sevilen filmleri tavsiye edicem sizlere.

- The Hobbit - Son günlerin en çok sevilen filmi arasında yer almaktadır. Filmin kamera arkalarını inceledim ve filmde büyük bir emek var. Tabi bu kadar emek oluncada film kaliteli olması kaçınılmaz oluyor.

Gizli Pencere; Eski bir film ve oldukça hoş bir filmdir. Gizem tarzındaki filmleri sevenler için güzel bir film ve başrol oyuncusuda Jonny Depp
3 İdiots; Benimde seyrettiğim çok eğlenceli bir filmdir. İzlemenizi tavsiye ediyorum hiç sıkılmadan seyredebilirsiniz. Hint yapımı filmdir. Hint yapımı filmler son yıllarda oldukça kaliteli olmaya başladı sanırsam.

Esaretin Bedeli; Bir hapishane filmidir ve oldukça kaliteli başyapıtlardan birtanesidir. Seyretmediyseniz tavsiye ederim. Ben bikaç kez seyretmiştim. 

127 Saat; Film tek bir bölgede geçsede hiç sıkmadan kendisini seyrettiriyor. Sonunda ne olacağını merak ettirdiği için seyrettiriyor. Vakit geçirmek için seyredebilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.