Adidas SüperStar Fiyatı 2013

Yazan: Admin 27 Ocak 2013 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
2013 Adidas Süperstar fiyatı nedir ?

Adidas firması zaten kaliteli ürünler üretmektedir ve fiyatlarıda oldukça tuzlu olmaktadır. Fakat aldığınız ayakkabılar sağlam firmadan çıktığı için sağlam ve kalitelidir. Şimdi adidas süperstar ayakkabısının fiyatını merak edenler olabilir. 

Bizde sizler için Adidas firmasının ürettiği bu "adidas süperstar" ayakkabısının fiyatı hakkında bilgiler vericez. Bu ayakkabıyı almak isteyenler olabilir.
Adidas Süperstar'ın şimdiki ismi Adidas winter olarak bilinmektedir. Ayakkabı gençlere hitap etmektedir. Fakat bu ayakkabı henüz Türkiye'de satışa sunulmuş değildir. Bazı online satış sitelerinden yabancı ülkeden getirtip satan kişiler mevcuttur.

Bu ayakkabıyı bulup almaya karar verirseniz çakma adidas süperstar ayakkabılarına dikkat ederek alınız. Birçok kaliteli markanın çakma ürünleri bulunduğu gibi "Adidas SüperStar" ayakkabısınında çakmaları bulunmaktadır.

www.gittigidiyor.com sitesi üzerinden satışı yapılmaktadır. Fiyatları 50 ve 80 Tl üzeridir. Orijinal mi ? diye satıcısına sorabilirsiniz.


Ayrıca şunu belirtelim şu soğuk kış günlerinde alabileceğiniz ayakkabılardan birtanesidir. Resimlerde fark ettiğiniz gibi içi tüylüdür. 

Sizde bu ayakkabı hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. 


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.