Celal ile Ceren Filmi Yorumları

Yazan: Admin 24 Ocak 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Celal ile Ceren Filmi Yorumları

Şahan Gökbakar'ın filmi Celal ile Ceren filmi bikaç gün önce vizyona girdi. Filmi izleyenlerin yorumlarını merak edenler olabilir. Bizde sizler için "Celal ile Ceren" filmini yorumlarını yayınlıyoruz. Yorumlar Sinemalar.com sitesinden alıntılanmıştır.

Filmin Süresi 114 Dakikadır ve Filmin Konusuda aşağıdadır;
Togan ve Şahan Gökbakar kardeşler, Recep İvedik serisinden sonra yeni bir komedi ile karşımızda olacaklar. Başrollerde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'yı izleyeceğimiz film, ilişkiler hakkında eğlenceli noktalara değiniyor olacak.


Filmin Yorumları;

@can_kiran_37
Filmi izledim ve görüşlerim:
çok iyi bir film mi? hayır.ama komik sahneleride var. Recep ivedik rolünden çıkamamış bir şahan var yine aynı hareket ve konuşma tarzı.
Türk filmlerinde artık konuları değiştirmek gerekiyor. Bilim kurgu,aksiyon ve fantastik ağırlıklı filmler yapılmalı her sene aynı konulu filmler insanların sinema zevkini düşürdüğünü düşünüyorm.
Küfür ve Cinsellik ön planda olmamalı.

@SrKn038
filmi izledim film güzelmi ? hiç de bile bu kadar yapmacık bir film izlemedim recep ivedikten kurtulamamış bir şahan var hala aynı replıkler aynı hareketler filmde cinsellikten başka bir şey yok çok bayat espiriler filan o yüzden 10/4

@omeralkan
Beğenmedim.

@TayfunTastekn
bu filme kötü diyen halt yemiş , şahan gökbakar yine harika bir iş çıkarmış 1 dakika sıkılmadığım ve gülmekten yorulucağınız bir film :) 10/9

@eren_daglayan
Begenmedim

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.