Mustafa Bozkurt Kimdir ? Biyografi - Vikipedi

Yazan: Admin 31 Ocak 2013 Perşembe 8 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Mustafa Bozkurt Kimdir ?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve yapımcılığını yaptığı program O Ses Türkiye programında yarışmacı olan "Mustafa Bozkurt" kimdir ? diye merak edenler olabilir. Bizde sizlere Mustafa Bozkurt hakkında kısa bilgiler vericez. Yazımızın devamından biyografisine ulaşabilirsiniz.

Mustafa Bozkurt Kimdir ?

Mustafa Bozkurt 23 Yaşındadır. Yarışmaya Gaziantep ilinden katılmaktadır. Eğitim durumu Türk Musikisi Devlet Konservatuarında okumaktadır. 13 ve 14 yıldır uzun zamandır müzikle ilgilenmektedir. Yarışmada Ahmet Kaya'nın şarkısını çok güzel söyledi ve herkesi etkiledi.

Yarışmada Mustafa Sandal'ı seçmiştir. 23 Yaşında olmasına rağmen sesiyle izleyicileri ve juri üyesini oldukça etkilemiştir. Gerçekten sesi oldukça güzel bir yarışmacı.


Mustafa Bozkurt hakkında internette pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Bizde sizlere bulabildiğimiz bilgileri aktardık. Mustafa Bozkurt hakkında yorumlarınızı yorum kutusundan yazabilirsiniz.

8 yorum:

tugce dedi ki...

yhaa mustafa ben seni çok seviyorum yha sesinle olsun o sempatinle olsun cokkk tatlısın yha senin hayranınım ben yha mümkün olsa senle konuşmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam eminim ki sen kazanıcaksın, bu yarışmanın birincisi sen olucaksın emin oll gerçekten bunu yürekten hissediyorum seni çooooooooooooooooooooook seviyorum ve başarılar diliyorum :)

Adsız dedi ki...

ahmet kayanın tahtına oturacak tek kişi sempati,efendi, süperrrrrrrrrrrrr bir ses

Adsız dedi ki...

en iyi sesleri usta yorumcu mustafa sandal seçiyor zaten kendisi süper kişilikli ve en en en en en iyi sanatçı mustafa bozkurta ilk dönen usta sanatçı yarışmadan sonra mustafa bozkurtu lütfen yalnız bırakmayınki türkiye sizin gibi harika bir ses dinlesi

Adsız dedi ki...

Türkiye taklitleri seviyor adam özgün değil O SES TAKLİT

Adsız dedi ki...

Harikasin mustafa

Adsız dedi ki...

nasıl edek?

Adsız dedi ki...

@Adsızne sacmalıyorsun be kımse ahmet babanın tahtına oturamaz musta ıyı adam ama aklında oyle bısey gecırecegını sanmam

Adsız dedi ki...

Her kafadan bir ses

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.