Pttcell TL Transferi Nasıl Yapılır ?

Yazan: Admin 31 Ocak 2013 Perşembe 1 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Pttcell TL transferi yapmak ?

Önceki konumuzda PTT'nin mobil hat çıkaracağını ve ne zaman çıkaracağı hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi ise "pttcell" TL transferi nasıl yapılır o konu hakkında bilgiler vericez. Pttcell Avea altyapısını kullanacağı açıklanmıştı bu nedenle işlemler Avea'daki gibi olabilir.

Bunu söylememin sebebi şudur önceden Bimcell çıkmıştı ve yine Avea alt yapısını kullandığı için tl transferi avea mobil hattı ile işlemleri aynı yapılıyordu. 


Şimdilik TL transfer bilgilerini Avea altyapısına göre verelim ileride bilgiler açıklanır ve TL transferi farklı bir şekilde ise konumuzdaki işlemler güncellenecektir. 

Pttcell TL transferi nasıl yapılır ?

TL göndermen istediğiniz kişinin telefon numarasını yazın ve daha sonra boşluk bırakın göndereceğiniz TL miktarını giriniz ve 9235'e SMS gönderin.

Bu TL transferi Avea ve Bimcell'in TL transferi işlemi ile aynıdır.

1 yorum:

habibe özdemir dedi ki...

parça kontör, toptan kontör ve fatura ödeme bayiliği veriyoruz.
http://www.faturahane.net
Türkcell Avea Vodafone gibi hatların kontör satışlarını yapmakta bal portakal nar sesi paketler satışıda en güvenli şekilde sitemiz sayesinde yüklenmektedir. İsterseniz bayilik olarak ta bu hizmetlerin satışını yapabilirsiniz 3d Secure özelliğimiz ilede müşterie en kaliteli en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

parça kontör
toptan kontör
toptan kontör bayiliği

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.