Dead Space 3 Save Sorunu

Yazan: Admin 6 Şubat 2013 Çarşamba 5 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Dead Space 3 Save Problemi

Dead Space serisinin 3.versiyonunu yüklediniz fakat save sorunu yaşıyorsanız. Arkadaşlar oyunda save sorunu yoktur siz ilerledikte oyun otomatik save yapmaktadır. Siz save yapmaya çalıştığınızda kayıt ediyor fakat girmeye çalıştığınızda girmiyor.

Oyunu oynadınız ve save diyip çıkış yaptınız ve oyunu tekrar oynamak istediğinizde save yaptığınız dosya  "SAVE SLOT 1 APPEARS TO BE DAMAGED AND CANNOT BE USED" şu hatayı vermektedir. Yani save yapılmış fakat dosya açılmamaktadır.

İşte siz save yapmayın oyun önemli yerlerde otomatik save yapıyor ve çıktığınızda tekrar save ettiği yerden devam edebiliyorsunuz.


Oyunda böyle bir sorun var işte biz save/kayıt edemiyoruz. Ediyor gibi oluyor fakat o kayıttan oyuna giremiyoruz.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

Bu yazı hiçbir işe yaramamış boşuna yazılmış

uykusuz adam dedi ki...

@AdsızBu yazı boşa yazılmadı. Bilmeyenler için ne yapacaklarını söyledim.

Oyunun orjinal olmadığı için malum şeyi değiştirmeniz gerekiyor.

Hasan Tahsin dedi ki...

bu yazı öyle böyle değil tamamen boşa yazılmış bi yazı. internette harcadığı byte a megabayta yazık bu yazının. Bu yazının intenet dünyasında kapladığı alan okadar gereksizki internetteki bütün gereksiz geyikler toplansa bu yazının gereksizliğinin eline su dökemezler helal olsun

uykusuz adam dedi ki...

Bu yazı güncellenmiştir. Kendiniz save yapmayın

ilhan aktaş dedi ki...

arkadaşlar bu sorunun kaynağı tamamen crackten kaynaklanıyor. Yani oyunu yüklediniz biraz oynadınız sonra yeni cıkan bir crack yükleyip oynamak istediginiz de oyun save hatası veriyor sorunun cozumu cok basit belgelerim icinde Eagames/Dead space3/....slot01.sav adında save dosyanızın yedeğini alıp oyunu tamamen siliniz ve yeniden yükleyin oyunu acmadan önce belgelerim klasörünün icine ea games/Dead Space 3 adında bir klasör oluşturup yedeğini aldığınız save dosyasını buraya atın oyuna girin ve sorun ortadan kalkmış olacaktır. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. kolay gelsin :)
Ayrıca konuyu acan arkadaş içinde oyunda kendiniz save yapma gibi bir sansınız yok otomatik save var ve oyundan cıkarken son kaldıgınız yerden save yapıyor oyun başka türlü save yapma yok ;)

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.