Galip Derviş Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazan: Admin 20 Şubat 2013 Çarşamba 1 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan "Galip Derviş" dizisi oyuncu kadrosunu ve konusunu sizler ile paylaşıyoruz.

Bir zamanlar Avrupa Yakası dizisinden tanıdığımız Engin Günaydın yine bu dizisi ile çok konuşulacak gibi. Bu dizi çok konuşulacak gibi. Artık ilerleyen günlerde ekranlarda bizlerle olacak.

Galip Derviş Dizi Oyuncu Kadrosu;
Engin Günaydın – Galip Derviş
Ersin Korkut – Komiser Ahmet Tekin
Orhan Güner – Başkomiser İzzet Merdan
Algı Eke – Hülya Uçar
Ege Gürel – Yusuf Ekiz
Levent Öktem – Psikolog Dr. Fırat
Barış Başar – Komiser Ali
İrem Şentürk – Çaycı Neşe

Galip Derviş Dizi Konusu;
Dizi Amerikan yapımı olan #Monk dizisinin senaryosudur. Diziye adını da veren Adrian Monk, obsesif kompulsif kişilik bozukluğu olan eski bir dedektiftir. Eşi Trudy'nin öldürülmesi sonucu hastalığı iyice ilerlediği için Polis Departmanı ile ilişiği kesilir. Polislikten ayrı kaldığı zorlu günlerinde kendisine tek destek veren kişi Komiser Leland Stottlemeyer'dır. Eski işini geri almak isteyen Monk, zorlu vakalarda komiser Leland ve Teğmen Disher'a bir tür danışman olarak yardımcı olur. Ama işini geri almak, onun için göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

Bu dizi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 yorum:

Kenan Presciler dedi ki...

Ne güzel Bir seneryo hırsızlığı millet olarak hırsız olmaya alıştık tabi ulan böyle işiniçine edim biraz kendimize özgü şeyler olsun anasını satim :@

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.