Hızlı ve Öfkeli 6 Ne Zaman Çıkıyor ?

Yazan: Admin 7 Şubat 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Hızlı ve Öfkeli filminin hayranlarının merak ettiği konulardan birtaneside filmin 6. serisi ne zaman çıkacak sorusu. Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu filmini seyretmiştim gerçekten aksiyon dolu ve sürükleyici bir filmdi. Gerçi filmin tüm serileri aksiyon doluydu.

Serinin hayranları Hızlı ve Öfkeli 6 ne zaman çıkacak diye merak ediyor. Bizde sizler için filmin çıkış tarihini vericez.

Film Mayıs 2013 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin hayranları için biraz uzun bir zaman dilimi fakat beklemekten başka bir çare yok :)

Bu aksiyon dolu film herkesin beğenisini kazandı ve birçok hayran kitlesine ulaşmış durumda. Bakalım filmin 6.serisinde bizleri nasıl bir macera bekliyor.

Filmin Özeti;
Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) Rio soygunu bir liderin imparatorluğunu devirdikten ve ekibe 100 milyon dolar kazandırdıktan sonra, kahramanlarımız dünyanın dört bir tarafına dağılır. Ancak ülkelerine geri dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşamaları hayatlarını olumsuz etkilemektedir.

Bu sırada, Hobbs (Johnson) ise 12 ülkede oldukça yetenekli bir sürücü örgütünün peşindedir. Bu örgütün başındaki dahi (Evans) Dom’un öldüğünü sandığı Letty’den (Rodriguez) yardım almaktadır. Bu suçluları durdurmanın tek yolu onları sokakta yenmektir. Bu nedenle Hobbs Dom’dan elit takımını Londra’da yeniden bir araya getirmesini ister. Karşılığında ise onlara af çıkaracaktır ki böylece evlerine geri dönüp ailelerine kavuşabileceklerdir.


Filmde Jason Statham'da rol alacak diye söylentiler geçmektedir artık ilerleyen zamanlarda net olarak bilgiler gelir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.