Mustafa Köse Kimdir ? - Vikipedi

Yazan: Admin 11 Şubat 2013 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Antalya'nın dinamik ve çalışkan il Başkanları arasında yer alan Ak Parti il Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti'nin kurulduğu yıllarda partiye katılarak siyasi hayatına başladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünden mezun olan Köse'nin partideki ilk görevi Ak Parti Antalya gençlik kollarında il başkan yardımcılığı oldu.

2006 yılı Haziran ayında gerçekleştirilen kongrede İl Ana kademe yönetim kurulu üyeliğine seçilen Köse, İl yönetim kurulu üyesi olarak eğitim çalışmalarında görev aldı ve il, ilçe ve belde teşkilatlarına Ak Parti'nin
Siyasi Kimliği konusunda bilgiler verdi.

2007 yılında Hüseyin Samani il başkanlığına atanmasının ardından Teşkilat Başkanlığı görevine getirilen Köse partinin vazgeçilmez isimleri arasında yer alamayı başardı.

2011 Şubat ayında Hüseyin Samani'nin milletvekili adaylığı için istifa edince, Genel Merkez tarafından il başkanı olarak atandı. 10 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirilen 4. olağan il kongresi'nde  yeniden il başkanlığına seçilen Köse, Antalya için yaptığı çalışmalar ile vatandaşlarında olumlu tepkisini almayı başardı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.