Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda Yorumları

Yazan: Admin 22 Şubat 2013 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Romantik Komedi 2 filmi seyredecek olanlar için izleyici yorumlarını merak edenler olabilir. Bizde sizler için izleyici yorumlarını paylaşıyoruz.

Yorumları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

@OscarDeloHoya

Bence birdahaki filmin adıda korku gerilim yada duygusal dram olsun..!!???öyleye yaratıcılıktan uzak bir ismi var,hatta isim bile degil bir film türü!!! romantik-komedi!Türk sinemasını nereye götürür bilinmez ama al birini vur ötekine filmler...

@tolgapetrozzaa
Bi senaryoyu iki kadin ancak bu kadar yazabilir. Para var oyunculuk var ama senaryo fos. Bu heriflere bi hangover yazip oynatmak lazim. İyi seyirler

@tubayilmaz_ziper
Sinem Kobal gerçekten çok vasattı , kendini hiç geliştirmemiş ve film en cok onun üzerine kurulmuş gibi, diğer oyunculara diyecek hiçbirşey yok, öykü çelik süperdi , ilerde çok başarılı olacağı kesin..Gürgen Öz rolunu süper yapmış..

@lifeisbeatiful (
ne desem bilemedim.. 13-16 yaşa hitap eden hollywood dizileri gibi olmuş.. tvde bile çıksa kanalı değiştiririm..vasat altı..10/2.4..mutlu seyirler..

@tubayilmaz_ziper (
bence eğlenceli bir film olmuş, güldük mü güldük, eğlendik mi eğlendik, bu senaryodan daha ne bekliyorlar dı ben anlamıyorum ki , sürekli kötü yorumlar yapmışlar. ..

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.