Ukash Kart Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazan: Admin 14 Şubat 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Ukash ne kadar bir güvenlik önlemi olarak ortaya çıksa da bazı noktalarda dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle kullanımda büyük kolaylık sağlayan ukash kart satın alırken dolandırıcılar yüzünden birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir.

                İlk olarak ukash kart satın alacağınız site çok önemlidir. Kesinlikle her hangi bir siteden alışveriş yapılmaması gerekmektedir. Çünkü dolandırıcıların sahip olduğu bazı sahte siteler mevcut olup o sitelerden alışveriş yapmaya kalkarsanız dolandırılırsınız. Ucuz ukash alacağım derken dolandırılma riskinizi arttırmayın. Yapılması gereken ukash para satın alacağımız site hakkında sanal ortamda iyice araştırma yapmaktır. O siteye karşı yapılan yorumlarda olumlu ise bakılacak ikinci özellik site güvenlik sistemine sahip olup olmamasıdır.
            Site de mutlaka SSL güvenlik sistemi bulunmalıdır. Olmadığını fark ettiğiniz zaman kesinlikle o siteden alışveriş yapmayınız. Dolandırıcılardan kurtulmanın bir diğer yolu ise arkadaşınızın kullanmış olduğu siteden alışveriş yapmaktır. Çünkü arkadaşınız daha önce güvenli bir şekilde o siteden ukash kart satın almış ise sizde güven içinde satın alabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.