Liam Payne Kimdir ? - Vikipedi

Yazan: Admin 28 Mart 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
One Direction grubu üyelerinden olan Liam Payne Kimdir ? diye merak edenler için biyografisi aşağıda yer almaktadır.

Liam James Payne (29 Ağustos 1993, West Midlands, İngiltere) Babası Geoff ve annesi Karen'ın tek oğludur.Dört yaşındayken böbreğinde bir yara olduğunu ve disfaksiyonel olduğunu öğrendi.Acı ile başa çıkmak için günde sabah ve akşam 32 tane iğne alıyordu. Liam, tek böbreği olduğu için kız arkadaşının onu terk ettiğini söylüyor. Okul hayatı için kendine "Okuldaki haylaz çocuk" diyor.Payne okulda zorbalıkla başa çıkmaya çalışıyordu ve bunun için boks eğitimi aldı. Eğitimler sırasında burnunu da kırdığını söylüyor.
Payne X-Factor'e ilk olarak 2008 yılında katıldı.

Daha 14 yaşında olduğundan jüri tarafından hayır cevabını aldı.2010 yılında tekrar denedi ve Boot Camp'e kadar geldi. Boot Camp'te kaybetmeden ve One Direction'a konulmadan önce "Stop Crying Your Heart Out" şarkısını söyledi. Payne One Direction'la ilk kez grup olmaları hakkında "Boot Camp'ten önce de birbirmizi görüyorduk. Hatta Niall ile aynı odayı paylaştık ama grup olduktan sonra çok çalıştık ve gerçekten hızlı büyüdük." diyor.

Payne Justin Timberlake'i örnek alıyor. Aynı zamanda Take That üyesi olan Gary Barlow'dan ilham aldığını söylüyor. Payne'in tek böbreği çalışıyordu ve "Yediğime, içtiğime dikkat etmem gerkiyor." diyordu fakat 2012'nin ağustos ayında diğer böbreğinin de artık çalıştığını Twitter aracılığıyla hayranlarına duyurmuştu.

Liam Payne hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.