Louis Tomlinson Kimdir ? - Vikipedi

Yazan: Admin 29 Mart 2013 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
One Direction grup üyelerinden Louis Tomlinson Kimdir ? diye merak edenler için biyografisini yayınlıyoruz. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Louis Tomlinson Kimdir ?

Louis William Tomlinson doğum adı Louis Troy Austin dır.(24 Aralık 1991 Doncaster İngiltere) Annesinin adı Johanna, babasının adı Troy'dur.
2010 yılında Tomlinson X-Factor'ün 7. sezonuna yalnız olarak katıldı. Hey There Delilah şarkısını söyledi ve üç evet aldı. Make You Feel My Love şarkısı ile Boot Camp'de başarısız oldu ve One Direction grubuna katıldı. One Direction'un kurulması hakkında "Hepimiz birbirimize baktık ve birbirimize yapmak istiyormusun diye sorduk. Sonra cevabımız evet oldu" diyor.

X-Factor hakkında "Bazıları X-Factor'ün ünlenmek için çok basit bir yer olduğunu söylüyor,aslında çok zordu ve bizim hiçbir deneyimimiz yoktu. Biz tamamen farklı bir erkek grubuz" diyor.
Louis Robbie Williams'ı bir esin kaynağı olarak gördüğünü söylüyor. Williams hakkında "Onu hep sevmişimdir. Büyük bir hayranıyım. X-Factor 2010'da onunla tanışma şansını yakalamıştım''

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.