Ünlülerin Twitter Adresleri 2013

Yazan: Admin 30 Mart 2013 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Ünlülerin Twitter adreslerini merak edenleriniz vardır. Bizde sizler için ünlülerin twitter adreslerini paylaşıcaz. Bu hesaplar internetten bulunduğu için doğru ve yanlışta olabilir. Bunun nedeni twitter adresi olmayan ünlünün twitter adresini alan hayranları gibi.

2013 Ünlülerin Twitter adresleri;

Abdullah Gül: twitter.com/cbabdullahgul
Ahmet Hakan Coşkun: twitter.com/ahmethc
Ajda Pekkan: twitter.com/pekkan1
Ali Atıf Bir: twitter.com/aliatifbir
Armağan Çağlayan: twitter.com/Armagan_caglaya
Ata Demirel : twitter.com/komedyieni
Aylin Aslım: witter.com/aylinaslim
Ayşe Özyılmazel: twitter.com/ayseozyilmazel
Bedük: twitter.com/beduk
Birol Güven: twitter.com/birolguven
Canan Barlas: twitter.com/cananbarlas
Cem Adrian: twitter.com/cemadriannet
Cem Yılmaz : twitter.com/CMYLMZ
Cengiz Çandar: twitter.com/CengizCandar
Demet Akbağ: twitter.com/demetakbag
Demet Akalın: https://twitter.com/DemetAkalin
Demet Sağıroğlu: twitter.com/demetsagiroglu
Ebru Akel: twitter.com/Akelebru
Ebru Destan: twitter.com/ebru_destan
Ebru Polat: twitter.com/Ebru_Polat
Emre Aydın: twitter.com/emre_aydin
Erdil Yaşaroğlu: twitter.com/erdilyasaroglu
Erol Köse: twitter.com/drerolkose
Evrim Akın: twitter.com/akinevrim
Fatih Altaylı: twitter.com/fatihaltayli
Ferhat Göçer: twitter.com/ferhat_gocer
Gani Müjde: twitter.com/GaniMujde
Gülben Ergen: twitter.com/GeErgen
Gülşen: twitter.com/gulsenin
Hadise: twitter.com/Hadisetv
Hande Yener: twitter.com/handeyenerCom
Hilal Cebeci: twitter.com/hilalcebeciii
Hülya Avşar: twitter.com/hulyavsar
Kıvanç Tatlıtuğ: twitter.com/Kivanc_Tatlitug
Koray Candemir: twitter.com/candemirkoray
Lerzan Mutlu: twitter.com/Lerzan_Mutlu
Murat Boz: twitter.com/MuratBoz
Manga: twitter.com/mangamusic
Mazhar Alanson: twitter.com/mazharalanson12
Metin Arolat: twitter.com/MetinAROLAT
Mansur Ark: twitter.com/mansurark
Nazlı Ilıcak:twitter.com/Notredamedesion
Nil Karaibrahimgil: twitter.com/Niltakipte
Nuri Bilge Ceylan: twitter.com/bilgeceylan
Nükhet Duru: twitter.com/NukhetDuru
Okan Bayulgen : twitter.com/okanbayulgen
Recep Tayyip Erdoğan: twitter.com/RT_Erdogan
Seray Sever: twitter.com/Seray_Sever
Serdar Turgut: twitter.com/serdargut
Sertab Erener: twitter.com/sertaberener
Sezen Aksu: twitter.com/sezenaksu
Sibel Alaş: twitter.com/SibelAlas
Soner Sarıkabadayı: twitter.com/srkbdy
Tarkan: twitter.com/TarkanOnline
Yalın: twitter.com/yalinonline
Yeşim Salkım: twitter.com/yesimsalkim
Yonca Lodi: twitter.com/YoncaLodi17

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.