Kuma Filmi İzleyici Yorumları

Yazan: Admin 23 Nisan 2013 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar, 26 Nisan 2013 tarihinde vizyona girecek olan "Kuma" isimli filmin yorumlarını sizler için paylaşıcaz. Eğer film hakkında sizinde düşünceleriniz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlar sinemalar.com sitesinden alıntılanmıştır.

Film vizyona henüz girmediği için sadece yorum yapanlar aşağıdadır;
@ varlılklı kocasının aldatmasına gözyuman kadın! birbirlerinden sıkıldığı için boşanan, bunun sonucunda nafaka ödemediğe çocuklarını göremeyen babalar! dahada kötüsü evlenmeden birlekte yaşayıp, zina yapan insanlar! bunlar yanlış değil, kendine birden fazla evlat edinen kocalar mı suçlu! gencecik kızı delip sonra bir daha ne arayıp ne sorsa daha mı iyi! gerçi filmin amacı belli kime yaranmaya çalıştığı belli, gerçi adam gibi film olsa filistende insanları kadledilmesini destekleyen yahudi köpeği almanları ödül verdiği bir filmden başka ne çıkar!!! hitleri her filmde kötülerle hitler almanya bugünlere düşmesin diye yahudileri katledti, arapları kadledenler kahraman ilan ediliyor, yahudileri kadleden deccal... gösteren bakalım bana kurtlar vadisinden hariç israili kötülüyen film!!! gösteremezsiniz tabi çünkü bu filmlerin hepsi gösterimden önce yahudilerin kontrolünden geçiyor, en rezil kutsal dinleri(sadece islamiyet değil hristiyanlık ve musevilikte dahil) kötüleyen film ödül alıyor!!! örneğin: lawrance of arabia'nın oscar alması gibi...bu filmin kristal ayı alması gibi...brockback mountian'nın oscar alması gibi... filmlerin hepsinde cinsel içerik söz konusu, amaçları gençleri zinaya teşvik etmek !!! peki soruyorum zinayı kötüleyen film var mı? yok!!! hatta bu filmi yapan ve ödül verenlere gidip sorun onlarda zinayı bir güzel savunur size!!!

hala aynı tas aynı hamam yıllardır töre muhabbetleri ve filmleri konuda çok ilginç kuma :)

bence bu film için özel olarak sinemaya gitmeye değmez.ben izledim çok amaörce çekilmiş.sani biri eline bi kameraalmış da çekmiş gibi.konusunu da beğenmedim.başrol oyuncusunun kime aşıkolduğu,kimle ne yaptığı belli değil.

türk sinemasında kuma temalı elli tane yapılmış film vardır herhalde.özellikle yeşilçam döneminde.ama önemli bir konu olduğu için sürekli yapılsın problem değil.umarım bu defa daha izlenir bir film olur karşımızda.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.