OLLG Alara İlayda Akpınar Kimdir ?

Yazan: Admin 4 Mayıs 2013 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Justin Bieber konser sonunda Alara İlayda Akpınar'ı sahneye alarak ona OLLG isimli şarkıyı söyledi ve şarkı bittikten sonra sahneden ayrıldılar. Peki bu ollg kızı kimdir ?

Saat 10 civarı İTÜ stadyumunda oldum, Diamond Circle erken giriş sırasında Ada ve Noyan vardı onların yanına beklemeye gittim. Saat 10'dan 4'e kadar sıcağın altında bekledik ve tam bir işkenceydi insanlar birbirlerinin üstüne çıktılar, fenalaştılar. Çok kötüydü. Sonra kapıları kırarak açtılar herkes içeri koşmaya başladı, bizde peşlerinden gittik sıranın başına geçtik ebesinin şeyi kadar yol koştuk 3.kez durdurulduk en önden en arkaya düştük içeri girene kadar güvenlik görevlileri bize işkence yaptı resmen, bağardılar, ittirdiler, düşürdüler. Sonunda konser alanına girdim. Sahne ortasındaydım önümde bi kişi vardı. Ve kimseyi tanımıyodum, orda yalnız kaldım.

En ön olduğu için izdiham yaşandı, adım atıcak, dönücek hatta kolumu kaldırıcak yer yoktu. İnsanlar üstüme çıktı. Sesimi çıkarmadım, Belieber hepsi onların, hepsi kardeşim dedim sustum. Saat 4'de alandaydık Justin sahneye saat 9'da çıktı ve o ana kadar berbat olan işler dahada kötüye gitmeye başladı. Geri sayım ekrana düştüğünde herkes delirdi, sayaç bittiğinde değil önümde üstümde en az 20 kişi vardı, aralarından çıkamadım. Justinin sahneye çıktığını gördüm, bize doğru yürüyordu. O kadar ümitsiz ve çagresiz kaldım ki orda Justin bana yardım et diye bağıra bağıra ağladım. DUYMADI. Justini gördükçe bilincim kapanmaya gözlerim kararmaya başladı.

Geri doğru düştüm. Bu sırada bayılanlarıda sahne önünden çıkarıp en arkaya gönderiyorlar. Her şey tam bulanıklaşmak üzereyken kolumda sert bi çekiş hissettim. Güvenlikler beni ordan çıkarmaya çalışıyomuş, yarı baygındım. Beni yukarı çektiklerinde bağarmaya başladım ''nolur beni almayın, iyiyim ben. onu görmek istiyorum'' diye. Olduğum yere geri bıraktılar. Konser boyunca kaburga kemiklerim, ayaklarım, kollarım HER YERİM hasar gördü. Bariyerlere itildiğim için kaburgalarım çok ağrıyor. Her neyse işte, Justin sahneden inene kadar ağladım, hiç eğlenemedim bütün konser boyunca ağladım ve ölü gibi baktım eline tek bi saniye dahi olsa dokunabilmek için nerelere çıkmadım ama olmadı. Tek başıma gelen bana bakıp göz kırpmasıydı ve gülmesi.

Ha bide Supralarına dokundum olay bundan ibaret. Eline bile dokunamadım yani. Sonra OLLG çalmaya başladı yarı baygın halimle bağardım sırf sahneye beni alsın diye ama içerden salak kızın teki geldi, ve gayet sakindi. TAM ANLAMIYLA ÇILDIRDIM. O kadar çok ağladım ki o ben olmalıydım, onlar benim hayallerimdi. Kıza adını sordu ve ''Alara'' dedi. İsmimin hayatım boyunca o kadar güzel söylediğini hiç duymamıştım. Cennet gibiydi. Konser çektiğim çileler dışında böyle geçti, canımın ne kadar yandığını size anlatmam imkansız. Konser alanının çıkışında Justini aramaya koştum, önce bi yere tırmandım, güvenlikleri atlatıp kaçtık.

JUSTIN YOKTU. Ama sanırım karavan banyosunu bulduk, onun için Melisayı omuzlarıma aldım lan, hala nasıl becerdim bilmiyorum. Buarada Justin konser kimseyle ilgilenmedi eski Justinle alakası yoktu bizi hiç sevmedi resmen. Neys, sonra arka taraflara koştuk orda 2-3 tane yabancı yani Justinin gerçek korumaları ve bi kaç Türk vardı bağırıp kovdular. Bende arkasında Belieberların olduğu çitin önüne oturup etten duvar kurmaya çalıştım gelip kaldırmaya çalıştılar, Belieber kardeşlerim izin vermediler, aşklarım ya. Tuttular beni. Sonra şu hiç unutmayacağım olay yaşandıı. Justinin bayan bi koruması gözüme lamba tutup ''GET UP!!'' diye carladı bana. Kalkmamakta ısrar ettim. Sonra hayvan gibi bi koruma geldi beni zorla olduğum yerden kaldırıp fırlattı, kollarımı sıktı, morartı. Bana el kaldırdı, arkadaki Belieberlar çıldırıp müdahale ettiler, ona vuramasın diye. Sonra o adamlarla kavga ettik. Kızlar bana sakin olmamı söylediler ve sürekli beni korudular. Ordanda ayrılıp alanda yarım saat onu aradım. SADECE Bİ KERE DOKUNMAK İÇİN. Bulamadık bide hayvan muamelesi gördük. En son metroda yerde Oğuzhanın kucağında baygın yattığımı hatırlıyorum. Sonrada eve geldik ve bunları gördüm.

Biliyomusunuz ben Justine o kadar kızgınımki bizi hiç umursamadığı için öyle çok canım yanıyor ki. Siz kalkmış bana OLLG oldun saçını düzelttin diyosunuz. OLLG ben olmadım, tek hayalim buydu ve kızın teki çaldı. Yaptığı salak hareketlerdende beni sorumlu tuttunuz. HEPİMİZ KARDEŞİZ YA.

Alıntıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.