AÖF Büro Bandrol gelmiş midir ? ne zaman son ?

Yazan: Admin 25 Eylül 2013 Çarşamba 3 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aöf kayıtları son buldu ve kayıt yenilemeler ise bugün yani 25 Eylül'de sona erecektir. Kaydını yenileyen kişilerin merak ettiği konulardan bir tanesi de aöf bürolarına bandroller gelmiş midir ? ya da bu bandroller en son hangi tarihe kadar yapıştırılması gerekiyor diye merak ediyorlardır. Bizde sizlerin bu merakını az da olsa gidermeye çalışıcaz.

Şimdi ilk merak edilen sorunun cevabını verelim. Bandroller en son ne zamana kadar yapıştırılması gerekiyor ? Yeni eğitim öğretim yılına ait bandroller sınavlar başlamadan önce aöf bürolarına giderek yapıştırılması gerekmektedir. Yani sınavlara girmeden önce gidip kesinlikle yeniletin.

Peki ikinci soruya geçelim aöf bürolarına bandroller gelmiş midir ? Tüm bürolara geldi mi bilemeyiz fakat ben bandrolümü yenilettim yani benim kayıtlı olduğum büroya bandrol gelmiş. Sizlde bulunduğunuz bölgedeki büroya giderek ya da telefon ile arayıp bandrollerin gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

3 yorum:

Adsız dedi ki...

bandol yenilemedim sınava girsem bir problem olurmu ...

uykusuz adam dedi ki...

Sınava almıyorlar diye biliyorum yinede belli olmaz fakat siz eogrenci sayfasına bilgilerinizle girip sınavda geçerli olan öğrenci belgesini alabilirsiniz belki işe yarar.

Adsız dedi ki...

ok öyle yapacam ... tskler

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.