Galaxy S3 Mü Galaxy S4 Mini Mi Almalıyım ?

Yazan: Admin 7 Eylül 2013 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Telefon almaya karar verdiniz fakat iki telefon arasında kaldıysanız bizde uykusuzadam.net olarak bu en çok sorulan soruyu sizler için birde biz yorumlucaz. Bu iki telefonda birbirinden güzel ve bazı farklı özellikleri bulunmaktadır şimdi sizlere bu özelliklerden bahsedicez.

Youtube video sitesinden s3 ile s4 mini sistem testi bulunmaktadır. Bu testte Galaxy s4 mini, Galasx s3'ü geçmektedir. Benim önerim almak istiyorsanız Samsung Galaxy S3 almanız olacaktır çünkü internetteki yorumlara baktığımızda S4 Mini yan ürün olarak geçmektedir yani pek fazla önem verilmeden yapıldığı bile söylenmektedir.

Yine youtube video kanalında iki telefonunda kamera çekimleri karşılaştırmış Galaxy S3 çok güzel bir çekim yapmaktadır. Eğer fotoğraf ile çok işim oluyor benim için önemli unsurlardan birtanesi diyorsanız Galaxy S3 almanızı öneriyoruz.

Eğer 1 gb ram yeter diyorsanız yine S3 almanızı öneriyoruz yok bana o ram az gelir derseniz S4 Mini 1,5 gb ram'e sahiptir.

Samsung Galaxy S3                               Samsung Galaxy S4 Mini

- 4 Çekirdekli                                          - Çift Çekirdekli
- 8MP Kamera                                        - 8 MP kamera
- Ram 1 GB                                             - Ram 1,5 GB
- 133 gram                                               - 107 gram
- 720 x 1280                                            - 540x960

Bu iki cihazın bazı özellikleridir daha detaylı araştırmak istiyorsanız kiyas.la web sitesinden cihazları karşılaştırabilir ve daha fazla detay inceleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.