Adidas Süper Star Ayakkabı Fiyatları 2014

Yazan: Admin 12 Kasım 2013 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Adidas firmasının üretmiş olduğu ve bir çok kişinin fiyatını merak ettiği ürün Süper Star ayakkabısının fiyatıdır. Bizlerde sizler için konumuzda Süper Star ayakkabısının fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Adidas firması zaten kaliteli ürünler üretmektedir ve fiyatları da oldukça tuzlu olmaktadır. Fakat aldığınız ayakkabılar sağlam firmadan çıktığı için sağlam ve kalitelidir. Şimdi adidas süperstar ayakkabısının fiyatını merak edenler olabilir. 

Bizde sizler için Adidas firmasının ürettiği bu "adidas süperstar" ayakkabısının fiyatı hakkında bilgiler vericez. Bu ayakkabıyı almak isteyenler olabilir.
Adidas Süperstar'ın şimdiki ismi Adidas winter olarak bilinmektedir. Ayakkabı gençlere hitap etmektedir. Fakat bu ayakkabı henüz Türkiye'de satışa sunulmuş değildir. Bazı online satış sitelerinden yabancı ülkeden getirtip satan kişiler mevcuttur.

Bu ayakkabıyı bulup almaya karar verirseniz çakma adidas süperstar ayakkabılarına dikkat ederek alınız. Birçok kaliteli markanın çakma ürünleri bulunduğu gibi "Adidas SüperStar" ayakkabısının da çakmaları bulunmaktadır.

www.gittigidiyor.com sitesi üzerinden satışı yapılmaktadır. Fiyatları 50 ve 80 Tl üzeridir. Orijinal mi ? diye satıcısına sorabilirsiniz.


Ayrıca şunu belirtelim şu soğuk kış günlerinde alabileceğiniz ayakkabılardan bir tanesidir. Resimlerde fark ettiğiniz gibi içi tüylüdür. 
Sizde bu ayakkabı hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.