Bebek İşi neden bitti ?

Yazan: Admin 5 Kasım 2013 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Bebek İşi Show Tv ekranlarında yayınlanıyordu ve başrol oyuncularından bir tanesi de Nurgül Yeşilçay'dı. Bebek İşinin neden bittiğini merak edenler olabilir diye bizde sizler için bu konu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Son günlerde bir çok yapım reytingler sebebi ile yayından kaldırılmaktadır bunların arasına Bebek İşi'de katılmış oldu ve 4 Kasım 2013 tarihinde ki yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etmiştir. Dizinin bitme nedeni ise reytinglerin yetersizliği olmuştur.

Bunun yanı sıra Nurgül Yeşilçay ilerleyen günlerde bambaşka ve değişik bir konusu olan bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu yeni dizide Nurgül Yeşilçay kadın dedektif rolünde olacaktır ve bu yeni dizi için çok heyecanlı olduğunu belirtmiştir.

Bu yeni dizi projesini ise Ayşe Arman ile yaptığı röportaj'da açıklamıştır. Dizi The Killing'in Türk versiyonu olacağını belirtmiştir. Yeşilçay, yaptığı röportajda dizinin seneryosunun çok ilginç olduğunu ve şahane bir ekip olduğunu da belirtmiştir. Bizlerde bu yeni diziyi oldukça merak ediyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.