Kokusu Kalıcı ve Güzel Bayan Parfümleri 2014

Yazan: Admin 12 Kasım 2013 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Bayanlarımızın merak ettiği konulardan bir tanesi de Kokusu güzel ve kalıcı parfümleri merak etmesidir. Bizde sizler için konumuzda kokusu güzel ve kalıcı parfümleri yazımızın devamından inceleyebilir ve yorum atabilirsiniz.

Kokusu Kalıcı Bayan Parfümleri 2014

- Davidoff Cool Water; İnternette ki yorumlarına göre kokusu taklit edilemeyen çok güzel bir kokusunun olması bu parfümü bayanlarımız ya da bayanlara hediye alacak olanlar inceleyebilirler.

- Armani She; Yine yorumlara dayanarak söyleyebiliriz ki tereddüt etmeden alabileceğiniz çok güzel kokusu olan bir parfümdür. Bu parfüm 1998 senesinde piyasaya sürülmüştür. Kokusu kalıcı, çekici ve çabuk fark edilen bir parfümdür.

- Chanel Chance; Enfes bir bayan parfümüdür ve parfümün şans getirildiğine inanılır tabi ne kadar doğru bilinmez. Araştırdığımız yorumlarda ise kokusunun çok güzel olduğu ve inanılmaz bir kalıcılığının olduğu söylenmektedir.

- Touch of Pink; Kokusu ve şişesi güzel olan bir parfümdür. İnternetteki yorumlarda ise kokuyu nerede duyarsam duyayım bir kaç saniye beni benden alan mükemmel bir bayan parfümüdür diyenler bile vardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.