Saim Karakale Kimdir ? Vikipedi

Yazan: Admin 15 Kasım 2013 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star Tv'de yayınlanan ve son yılların en çok sevilen dizisi Medcezir'e Saim Karakale'de katılıyor. Bu yeni katılacak oyuncu kimdir diye merak ediyorsanız aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Saim Karakale, İstanbul'da dünyaya gelmiştir ve 30 yaşlarındadır. Kişi uzun zamandır tiyatro ile uğraşmaktaydı ve Medcezir dizisinde rol almaya başlayacaktır. Boyu ise 1,80'dir.

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı 'Medcezir' dizisinin kadrosuna Mira’nın yeni piyano hocası Tan karakteriyle oyuncu Saim Karakale dahil oluyor. Sürprizleriyle izleyenleri şaşırtması beklenen Tan karakteri, 15 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümle izleyici karşısına çıkacak.

'Medcezir'de bu hafta Yaman, burslu olarak okumaya hak kazandığı üniversiteye başlıyor. Dizinin 9. bölümünde Yaman’ın büyük bir heyecanla başlayacağı üniversite hayatının ilk günü ekrana gelecek.

Asım Şekip Kaya Üniversitesine başladığı ilk gün, yeni bir sayfa açmaya karar veren Yaman, Mira, Mert, Eylül, Tuğçe, Hale ve Doruk’la aynı okulda okumaya başlayarak yeni bir başlangıç yapacak. Mira ile yolları ayrıldıktan sonra daha da hırslanan Orkun’un hedefinde yine Yaman’ın olması tansiyonun giderek artacağının sinyallerini verecek.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.