Turkcell Kim Aramış Nasıl Yapılır / İptal Edilir ?

Yazan: Admin 14 Kasım 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Turkcell kim aramış uygulamasından sizde yararlanmak istiyorsanız konumuzda yer alan bilgiler detaylı bir şekilde incelemenizi öneriyoruz. Kim Aramış uygulamasını nasıl aktif ederim ya da bu uygulamayı nasıl iptal edebilirim diyenler için konumuzda bu bilgilere yer verdik.

Bu Servisi nasıl aktif ederim ?
ABONE KIM yazıp 2222'ye göndererek, sizi kimin ne zaman kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS'lerini almaya başlayabilirsiniz.

Bu servise ne kadar öderim ?
Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Kim Aramış SMS Servisi %18 KDV ve %25 ÖİV dahil ayda 69 KR'tur.
Servis aboneliği iptal edilmediği sürece devam eder. Yeterli bakiye bulunmadığı durumda servisten yararlanılamaz. Aboneliğin aylık kullanım süresi bitiminden önce servis iptal edildiğinde, ücret iade edilmez. Ücretlendirme aylıktır, gönderilen SMS sayısından bağımsızdır.

Telefonunuz kapalıyken veya ulaşılamazken, veya siz 30 sn süresince telefonu cevaplamadığınızda, size bırakılan sesli mesajları (tanıtım içerikli mesajlar dahil olmak üzere) dinlemek için 7565'i aradığınız zaman, arama başına %18 KDV ve %25 ÖİV dahil 69 KR ücretlendirilirsiniz.
Sesli mesaj bırakmak için 7565'i yurt içinde veya yurt dışında arayan aboneler, kendi tarifeleri üzerinden ücretlenir. Sizi arayan kişi sinyal sesini duyana kadar ücret ödemez.
​Telefonunuz kapalıyken veya ulaşılamazken, veya telefonunuza cevap veremediğiniz durumda size bırakılan sesli mesajları size bildiren arama detayı mesajları ve sesli mesaj bilgisini içeren mesajlar ücretsizdir.
Kıbrıs'tan 7565 arandığında yönlendirme ücreti alınır.​

Kim Aramış Nasıl İptal Edebilirim ?
SESLIMESAJ KAPA yazip 2222'ye mesaj atabilirsiniz ve iptal işleminiz gerçekleşir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.