Galaxy Note 2 Galeri Şifreleme

Yazan: Admin 26 Aralık 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Samsung Galaxy Note 2 telefonunuzda yer alan galeri bölümüne şifre koymak sizlere sunacağımız bu program ile oldukça basittir. Galerinize şifre koymak için aşağıda anlattığımız detaylı anlatımımızı inceleyebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirmek için google play uygulamasına giriyorsunuz ve arama kısmına Kilit(AppLock) yazıp aratıyorsunuz ve bu programı indiriyorsunuz. Bu program Türkçe olduğu için işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu program ile Note 3 mesajlarını şifreleyebilir, telefon arama geçmişini şifreleyebilirsiniz.

Bu programda değişik şifreleme yöntemleri bulunmaktadır istediğinizi seçerek şifreleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu ücretsiz sunulan "kilit" programı sadece bunlarla sınırlı değil telefonunuzun bir çok yerini şifreleyebilirsiniz bunlardan bazıları ise "ayarlar", "e-posta", "google play", "gelen aramalar", "gmail" gibi uygulamalara da basitçe şifre koyabilirsiniz.

Şifrelediğiniz uygulamaları tekrar eski haline döndürebilirsiniz aynı işlemleri tekrarlayıp. Uygulamayı kaldırmak için yüklü olan uygulamalara girip kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.