Galaxy Note 3 Numara Engelleme

Yazan: Admin 26 Aralık 2013 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Samsung Galaxy Note 3 telefonunuzda numara engellemek istiyorsanız konumuzda yer alan numara ve mesaj engelleme programından bu işlemi basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Bu program sadece numara engelleme değil mesaj engellemesi de yapmaktadır. Engellemiş olduğunuz mesajları program kayıt eder ve bunları inceleyebilirsiniz.

Bu program Google Play uygulamasında ücretsiz olarak sunulmaktadır ve Türkçe dil desteği vardır. Prgoram Türkçe olduğu için zorluk çekmeden numara engelleme işlemini yapabilirsiniz. Engellemek istediğiniz numarayı programda kara listeye almanız yeterli olacaktır.

Peki bu programı nasıl indirebilirim diyorsanız telefonunuzdan google play uygulamasına girerek arama kısmına "Arama ve SMS Engelleyici" yazmalısınız ve çıkan programı telefonunuza indirip kurmalısınız. Program Türkçe olduğu için biraz kurcaladıktan sonra hemen Note 3 telefonunuzda numara engellemesi ya da mesaj engellemesi yapabilirsiniz.

Eğer bu ücretsiz numara ve mesaj engelleme programından memnun kaldıysanız Pro sürümü satın alabilirsiniz ve bir çok ek özellik bu pro sürüm ile sizlere sunuluyor. Ayrıca bu ücretsiz sürümde yedekleme işlemi de yapabilirsiniz. Program bunlarla sınırlı değil bilmediğiniz yani gizli numaraları da basitçe bu program ile engelleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.