OutLast Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözüm

Yazan: Admin 18 Aralık 2013 Çarşamba 3 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Outlast korku oyununu oynamaya çalıştığınızda ve oyunun simgesine tıkladığınız ya da oyunu oynarken Outlast çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız konumuzda yer alan videolu anlatımı inceleyebilirsiniz. Bu hata genellikle 32bit olanlarda hata vermektedir.

İlk olarak şunu deneyin eğer olmazsa videoyu inceleyebilirsiniz. Oyunun simgesine sağ tıklayıp en sonda yer alan özellikler seçeneğine tıklıyoruz ve orada uyumluluk yazıyor ona tıklıyoruz eğer işletim sisteminiz windows 7 ise uyumluluk menüsünden bunu xp s2 ya da xp s3 yaparak uygula ve tamam diyoruz.

Eğer işletim sisteminiz Windows 7 değilde Windows 8 ise burada yine aynı şekilde uyumluluk dan en sonda yer alan Windows 7 seçeneğini seçiyoruz ve uygula ardından tamam diyoruz ve oyuna giriyoruz. Büyük ihtimalle bu anlattıklarımız sorununuzu çözecektir.

Eğer bu anlattıklarınız sorunumu çözmedi diyorsanız videolu anlatımı inceleyebilirsiniz.

Videolu anlatım;


Sormak istediğiniz bir şey varsa yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

3 yorum:

Kafadan Oyuncu dedi ki...

Hala Olmadı Bütün Launcher'lardan Girsemde Olmuyor İşletim Sistemim:Windows 8.1

Adsız dedi ki...

bana gayet mantıklı geldi video ama yükliyeceğimiz programın linkini bu sayfada bulamadım yardımcı olursan admin sevinirim

Abdullah carı dedi ki...

Benim bölümle alakalı bi sıkıntım yok sadece oyuna önceden girebiliyordum şimdi ise giremiyorum çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yetkililer buna bi çare :D :D :D

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.