Replika İphone 5c İmei Kodu

Yazan: Admin 25 Aralık 2013 Çarşamba 3 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Replika Mtk6572 ya da farklı bir mtk işlemcili telefonunuzun imei kodunu bulamıyorsunuz ve nasıl bulacağınızı da bilmiyorsunuz işte sizlere bu konuda sizlere gizli menüden imei numaranızı nasıl bulabilirsiniz onu anlatıcaz.

Öncelikle Google Play uygulamasına giriyorsunuz ve arama bölümüne "mobileuncle" isimli programı aratıyorsunuz ve telefonunuza indiriyorsunuz bu program tamamen ücretsizdir. Programı indirip kurduktan sonra programı açıyoruz ve burada "engineer mode" bölümüne giriyorsunuz daha sonra "engineer mode (mtk)" yazan kısma giriyorsunuz.

İşte bura telefonunuzun gizli menüsüdür kodsuz açmış oldunuz. Burada "gpsrs" bölümünden imei numaranızı inceleyebilirsiniz ya da değiştirebilirsiniz. Değiştirme işlemincen sonra "write imei" kısmına tıklıyorsunuz ve hiç bir şeye dokunmadan telefonunuzu direk kapatıp açıyorsunuz işlemleriniz tamamlanmıştır.

3 yorum:

uykusuz adam dedi ki...

Her hangi bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Mustafa Kemal Çelik dedi ki...

Merhaba, bu islemi sim kart takili ikenmi yapiyoruz ? Diger sorum ise , bu imei degisimi sonrasinda hatti baska tele takma durumunda sikinti olurmu ? Sonucta kayit disi bir durum yapioruz.

Mustafa Kemal Çelik dedi ki...

Bu islemi sim takili ikenmi yapioruz ? Diger soru da , bu islemi sim le yapyiorsak daha sonra baska bir tele takma durumunda sikinti olurmu ? Sonucta yasal olmayan bir durum yapilmakta

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.