Subway Surfers Durduruldu Hatası

Yazan: Admin 28 Aralık 2013 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Oyunda trenleri boyayıp polisten kaçıyoruz ve oyunda yer alan altınları toplayıp puan kazanıyoruz işte bu zevkli oyun Android telefonunuza son yılların en popüler oyunu olan Subway Surfers'i telefonunuza yüklediniz ve oyun oynarken "Subway Surfers Durduruldu" hatası alıyorsanız bunun nedeni telefonunuzda ki ram miktarının düşmesidir.

Telefonunuzdaki ram miktarı düşünce oyundan atma sorunu ya da durduruldu hatası yaşayabilirsiniz. Bunu çözebilirsiniz google play uygulamasına girip "clean master" uygulamasını indiriyorsunuz. Bu uygulama telefonunuzdaki gereksiz dosyaları ve ram miktarınızı temizler ve telefonunuzu hızlandırır.

Uygulamayı indirdikten sonra programa giriyoruz ve "önemsiz dosyaları temizle" seçeneğine tıklıyoruz. Gereksiz dosyalar taranmaya başlayacaktır bitinceye kadar bekliyoruz daha sonra "temizle" butonu çıkacaktır tıklıyoruz ve gereksiz dosyalardan kurtuluyoruz.

Daha sonra "hafıza arttırma" kısmına giriyoruz ve "temizle" butonuna basıyoruz artık ram miktarımızda temizlendi programdan çıkıyoruz ve Subway Surfers oyunumuza giriyoruz artık sorun çözülmüştür.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.