Deniz Özde Sürmeli Kimdir ? - Vikipedi

Yazan: Admin 4 Ocak 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Eser Yenenler, Farah Zeynep Abdullah ile ikinci denemesinde de başarısız olunca kendisine yeni bir aşk buldu ve son günlerin en çok merak edilen isimlerinden birisi haline geldi. Eser Yenenlerin yeni sevgilisi Deniz Özde Sürmeli kimdir merak edenler yazımızın devamından biyografisini inceleyebilirler.

Deniz Özde Sürmeli, 21 Temmuz 1989 tarihinde Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Deniz, dört kişilik bir ailenin en küçük kızıdır. Deniz küçük yaşlarda skeçler yazar ve bu yazmış olduğu skeçleri ailesine oynarmış. Yani küçük yaşlarda tiyatroya hevesi varmış ve bu hevesi gerçekleşmiş.

Henüz ortaokul yıllarında reklam yüzü seçilmiştir. Lisede Deniz'in tiyatro öğretmeni çok yeteneklisin ve başarılısın şans senden yana olacaktır sözü Deniz için dönüm noktası olmuştur. Belki hatırlayanlarınız vardır bir zamanlar Avrupa Yakası isimli bir dizi vardı Burhan abisi ile meşhur bir dizi işte o dizide sütçüoğlu muhallebicisinde kısa bir süre garson olarak rol almıştır ve dizide yine kendi ismi ile Deniz isimli karakteri canlandırmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.