Düşler ve Umutlar dizisi konusu

Yazan: Admin 3 Ocak 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox tv ekranlarında yakında başlayacak olan Düşler ve Umutlar dizisinin konusu netliğe kavuşmuştur fakat dizide yer alacak oyuncu kadrosu henüz açıklanmamıştır ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır. Düşler ve Umutlar dizisi Şubat 2014'de Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Düşler ve Umutlar dizisinin konusu nedir ?
Oliver Twist, düşkünler evinde dünyaya gelmiş ve yetim kalmış bir çocuktur. Daha fazla yemek isteme cesaretini gösterdiği için düşkünler evinden kovulur ve bir cenaze levazımatçısının yanına girer.
Orada da kötü muamele görünce kaçar, ama bu kez de yankesici Fagin ve çetesinin eline düşer.

Yeraltı dünyasının acımasız ortamında korkunç Fagin’in pençesinden kurtulmak için akıl almaz serüvenlere atılan Oliver’ı hiç ummadığı bir gelecek beklemektedir...

19. yüzyıl İngiliz edebiyatının en büyük romancısı olarak kabul edilen Charles Dickens, ilk yapıtı Bay Pickwick’in Serüvenleri’nin ardından yayınladığı Oliver Twist’te, dönemin Londra yaşamından yola çıkarak keskin bir toplumsal eleştiriye yönelir.

Zenginlerin ikiyüzlülüğünü ve yoksulluğun insan ruhunda açtığı derin yaraları son derece etkileyici bir üslupla betimleyen Oliver Twist, hem bu dünyanın horlananlarının güçlü bir savunucusu hem de sürükleyiciliğini başından sonuna kadar yitirmeyen bir serüven romanıdır.


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.