10 Şubat 2014 Televizyonda hangi filmler var?

Yazan: Admin 10 Şubat 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:40 Kaos Sinema Kanaltürk
Quentin Correns, Born köprüsünde olan bir kazada yapmaması gerektiği halde rehineyi vurduğu için, teşkilat tarafından açığa alınmıştır. Olaydan bir süre sonra bir banka soygunu gerçekleştirilir. Bir kişi vurularak hayatını kaybetmiştir. Soygunun başındaki Lorenz, Correns’i istemektedir. İstek yerine getirilir ve Correns’e bir de zeki bir yardımcı dedektif verilir. Banka soygunu ucuz atlatılır fakat hiçbir şeyin çalınmadığı fark edilir. Kameralar elektrik kesintisinden dolayı hiçbir şeyi kaydetmediği için herkes aynı şeyi sorgular: Lorenz’in o büyük ortağı kimdir?

21:45 Zorlu Savunma Sinema Kanaltürk
Alman askeri güçleri 2. Dünya savaşı sırasında, Brest kalesine saldırırlar. Brest kalesini düşmana karşı savunmak bir kaç gözü kara kahramana kalmıştır. Kalelerini savunmak adına sınırlarını zorlayacaklardır. Alman saldırısı ilk olarak 22 Haziran 1941 tarihinde başlar. Kuşatma günlerce devam eder. Kale içindeki askerler düşmana karşı direnirken aynı zamanda da açlık susuzluk gibi birçok zor durumla da mücadele etmek zorundadır.

22:45 Turist Sinema Trt 1
Yeni bir başlangıç yapmak için Venedik'e giden Frank, güzel ama tehlikeli bir kadınla tanışır.
Sevgilisinden ayrılan Frank Taylor, yeni bir başlangıç yapmak için İtalya’nın Venedik bölgesine gider. Bir süre sonra güzelliği göz kamaştıran Elise ile tanışır. Elise ile tanışması Taylor için normal gözükse de, bu durum Elise için bir tesadüf değildir. Taylor bir süre sonra içinde bulunduğu tehlikenin farkına varacaktır.

20:00 Sherlock Holmes: Efsane Peşinde Sinema Tv8
Batan bir geminin ardından, kurtulan yolcuların anlattıkları şaşırtıcı hikayeler ortalıkta dolaşmaktadır. Bu sırada Londra şehrinin sakinlerini korkuyla sarsan bir söylenti daha vardır… Bir dinozorun varlığından şüphe edilmektedir. Tabii ki bu noktada Sherlock Holmes ve arkadaşı Dr. Watson’un olaylara kayıtsız kalması söz konusu olamayacaktır.

21:45 Cehennemden Kaçış 2 Sinema Tv8
İlk filmdeki olayların ardından yedi yıl geçmiştir ve Brennick ile ailesi Mentel şirketinden kaçmaya devam etmektedir. Bu kaçış ailenin başına yeni çoraplar örecek gibidir.

21:30 Öldüren Tutku Tv2
Lolita Pille'in aynı adlı ünlü romanından uyarlanan film, 19 yaşındaki Hell’in hikayesini anlatıyor.

Parisli zengin bir ailenin kızı olan Hell, günlerini alışveriş yaparak, gecelerini ise gözde klüplerde uyuşturucu ve alkolle sarhoş olmuş şekilde eğlenerek geçirmektedir. Ancak o bu durumdan pek de hoşnut değildir.

Bir gün Andrea ile tanışınca her şey değişir. Andrea da tıpkı onun gibi zengindir ama ölümüne sıkılmaktadır. İki genç birbirine delicesine aşık olur ve hayatı yeniden keşfetmeye başlar. Artık Hell’in, kötü alışkanlıklarından vazgeçmek için bir nedeni vardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.