13 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 13 Şubat 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:40 Çapraz Ateş Sinema Kanaltürk
Mallory Kane (Gina Carano), güzel, genç ve işinin uzmanı özel bir dedektiftir. Koruyucusu Kenneth (Ewan McGregor), hükümetin onaylamadığı ve 'derin devletin' tepesindekilerin bilmezlikten geldikleri tehlikeli bir göreve Mallory'i yollar.

Fakat İspanya'daki başka bir operasyon başarısızlığa uğradığında Kenneth, Mallory'i bu sefer de başka bir görev için Dublin'e yollar.

Mallory burada başka bir gizli dedektif Paul (Michael Fassbender) ile ortak çalışacaktır. Fakat bu yeni görevde bir gariplik olduğunu sezen Mallory, oyuna getirildiğini anlar ve asıl macera bundan sonra başlar.

Artık uluslararası bir seviyeye çıkan insan avından canlı çıkmak için bütün yeteneklerini ve kurnazlığını kullanacaktır. Tek amacı ülkesi Amerika'ya geri dönüp ailesini korumak ve kendisine bu ihanet komplosunu düzenleyenlerden intikam almaktır.

21:30 Şans Sende Sinema Kanaltürk
Huck hayatı gündelik yaşayan ve geçimini pokerden kazanan biridir. Pokerde Dünya serisine katılmayı düşünmektedir. En büyük rakibi ise en az onun kadar iyi olan ve seriyi iki kez kazanmış olan babasıdır. Huck hem babasıyla geçmişten gelen problemleri çözebilecek, hem de hayatına yeni giren Billie ile ilişkisini sürdürebilecek midir?

19:30 Ay Prensesi Sinema Tv8
“The Little White House / Küçük Beyaz At” adlı çocuk klasiğinden sinemaya uyarlanan Ay Prensesi’ nde, annesini küçük yaşta kaybeden ve babasıyla yaşayan 13 yaşındaki Maria Merryweather’ ın mürebbiyesi Bayan Heliotrope, ona hem anne, hem de baba olmuştur. Babasının ölümünden sonra evlerinin satılması üzerine Maria, amcası Sir Benjamin ile yaşamak üzere gizemli bir yer olan Ayışığı Malikanesi’ne gönderilir. Daha ilk günden Ayışığı’ndan ve kasabanın içerisindeki herşeyden korkan Maria, çok eskiye dayanan bir lanetle ailesinin çevrelendiğini öğrenir. Malikanede pek çok sihirli olaya şahit olan ve kendisinin aslında Ay Prensesi soyundan geldiğini keşfeden Maria’ nın, yüzyıllardır Ayışığı Vadisi‘nin peşini bırakmayan laneti geri çevirmek ve vadiyi yok olmaktan kurtarmak için bir sonraki dolunaya kadar vakti vardır. Maria bu büyülü dünyaya barış getirmeye kararlıdır.

21:15 Oxford Cinayetleri Sinema Tv8
Oxford Üniversitesinde profesör olan Arthur Seldom okulda başlayan seri cinayetleri önlemeye çalışır. Katil cinayetlerin ardında matematiksel semboller bırakmaktadır. Katili durdurmak isteyen profesörün en büyük yardımcısı eski öğrencilerinden Martin olur. Yaşadığı yerde işlenen bir cinayetten sonra işler karışınca, cinayetleri Sherlock Holmes stiliyle, mantık ve matematik sembolleri kullanarak çözmeye çalışırlar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.