14 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 14 Şubat 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:40 Hırsızlar Sinema Kanaltürk
Tecrübeli banka hırsızlarından oluşan bir ekip 20 milyon dolar değerindeki bir soygunun peşindedir. Fakat hiç hesaba katmadıkları bir engel vardır. Jack Welles isimli çok iyi bir dedektif onların bu planını suya düşürecektir…

21:45 Aşk Limanı Sinema Kanaltürk
Katie adında gizemli bir kadın North Carolina adındaki küçük bir kasabaya gelir. Aniden ortaya çıkışı kasaba halkının aklında soru işaretleri yaratmıştır. Kendine güvenen güzel kadın, buradaki insanlarla kişisel ilişkiler kurmaktan uzak durur. Ta ki, bir dizi olay onu, iki çocuğu ile dul kalmış olan Alex ile karşı karşıya getirinceye kadar. Her ne kadar sınırları olsa da Katie, Alex ve ailesiyle gitgide yakınlaşır. Her ne kadar aşık olduğunu hissetse de geçmişten gelen karanlık sırları onu korkutmaktadır. Kasabada ilişki kurduğu insanlardan biri de az konuşan komşusu Jo’dur. Kasabaya geliş nedeni ve kendi hayatı için tercih yapması konusunda Jo onun üzerinde etkili olacaktır.

23:50 Sudaki Kız Sinema Kanaltürk
Cove Apartmanı'nın görevlisi Cleveland, bir türlü bitmeyen su ve elektrik tesisatı sorunlarından bıkmıştır. Bir gece havuzda birinin olduğunu fark eden Cleveland, bu esrarengiz kişinin peşine düşer. Sonunda bu kişiyi görür ve gizemli olaylar bundan sonra başlar. Havuzda gördüğü, Story adındaki bir genç kadındır ve yüzme havuzunun altındaki kuytu bölmelerde, bütün gözlerden uzak bir yaşam sürmektedir. Cleveland, bir süre sonra, kızın aslında bir su perisi olduğunu anlar. Story, geleceği görme yeteneği sayesinde, Cleveland'in ve bütün apartman sakinlerinin gelecek yaşamlarının bağlandığı ortak noktayı görecektir ve bu gelecek, kendisininkiyle de ilgilidir. Efsaneye göre, su perilerinin bu dünya ile kendi dünyaları arasında yapacakları tehlikeli yolculuk, kötü niyetli bir takım yaratıklar tarafından engellenmektedir. Şimdi bütün apartman sakinleri ve Cleveland için yapılması gereken tek şey, Story'nin bu yolculuğu başarılı bir şekilde tamamlamasını sağlamaktır. Aksi takdirde, kendi yaşamları da büyük bir tehlike altında olacaktır.

18:45 Mii-Şii: Sevimli Su Devi Sinema Tv8
Acil bir kurtarma görevi yüzünden Mac ile babasının tatil planları iptal olur. Babası, Kanada’nın ücra bir köşesinde bulunan bir gölde gerçekleşecek göreve Mac’i de götürmeye karar verir. Sıkıcı bir görev gibi gözüken bu gezi, Mac’in hayal dahi edemeyeceği kadar heyecanlı bir tatile dönüşecektir. Göl, efsanevi yaratık Mii - Şii’ye ev sahipliği yapmaktadır. Mii-Şii ile yeni arkadaşı Mac, çok geçmeden efsaneyi tehdit eden kötü avcılarla mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

20:45 Sevgililer Günü Sinema Tv8
Los Angeles’ta yaşayan bir grup insanın birbirine geçmiş hikayelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.

23:00 Çakal Sinema Atv

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.