16 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 15 Şubat 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
23:30 Ye, Dua Et, Sev Sinema Star tv
Liz Gilbert, dünyayı gezmeyi arzu eden bir kadındır. Boşanmasının ardından bir yol ayrımına gelen Gilbert, işinden bir yıllığına izin alarak, karakterine hiç uymayan bir şekilde, hayatını değiştirmek için her şeyi riske atacaktır. Harikulâde ve egzotik seyahatleri sırasında, İtalya'da yemek yeme zevkini, Hindistan'da duanın gücünü, Bali'de ise aşkın dengesini yaşar.

20:30 Şıpsevdi Sinema Tv8
Kararsız bir müzmin bekar olan Eddie, arkadaşlarından birisinin daha nikah törenine katıldıktan sonra kendisini yapayalnız hisseder. Geriye kalan tek bekar olduğu için ailesi ve arkadaşlarının dalga geçmesine daha fazla dayanamayınca yalnızlığına son vermeye karar verir. Babasından ve en iyi arkadaşından gelen yoğun baskılar üzerine sadece bir hafta çıktığı Lila'ya evlenme teklifi yapar. Bu teklifi yaparken aşk ve evlilik için son şansı olduğunu düşünmüştür. Hawaii'de alelalece düzenlenen nikah töreninden sonra yeni evli çift, Meksika'ya üç haftalığına balayına gider. Eddie orada hayatının en büyük hatasını yaptığının farkına varır. Balayı sırasında gerçek ruh ikizi Miranda ile tanışmasıyla birlikte Eddie'nin şansı yaver gitmeye başlayacaktır. Ancak bu defa da gerçek aşkına kur yaparken canavar kişilikli karısını bir köşede saklamak zorundadır.

19:40 Zaman Tüneli Sinema Kanaltürk
Alexander Hartdegen, çalışmalarını zaman üzerine yoğunlaştırmış bir matematikçidir. Sevgilisi Emma'ya evlenme teklif ettiği gün, yaşamının en büyük trajedisini yaşar. Emma bir hırsız tarafından öldürülür. Bunalıma giren Alexander, umutsuzluk içinde, kendini çalışmalarına verir. Tek düşüncesi zamanda yolculuk için bir makine icat edebilmektir. Nitekim çok geçmeden bu amacını gerçekleştirir. Zaman makinesiyle yaptığı ilk deneme, Alexander'ı içinde bulunduğu zaman olan 19. yüzyıldan 800 bin yıl sonrasına götürür. Bu zamanda insanlar Eloi ve Morlock isimli iki ırka ayrılmıştır. Eloilar sakin bir dünyada, eğlenerek ve dünyanın keyfini çıkararak yaşamayı tercih ederken, onlardan daha vahşi olan Morlocklar yeraltında yaşamakta ve beslenmek için geceleri Eloiları avlamaktadırlar. Yabancısı olduğu bu dünyada Mara adlı güzel bir kadınla tanışan Alexander, kendini Morlocklara karşı savaştığı bir maceranın içinde bulur.

21:30 Ölümcül Salgın Sinema Kanaltürk
Kuş gribi inanılmaz bir hızla tüm dünyaya yayılmaktadır. Los Angeles da bu virüsten nasibini alan şehirlerdendir. Dr. Kayla Martin ve Dr. Carl Ratner hızla ilerleyen ölümcül salgını durdurmanın yollarını aramaktadır. Bir aşı geliştirmişlerdir ve de işe yarayıp yaramayacağını görmek için zamana karşı yarışmaktadırlar.

Neredeyse Evli Tv2
Üç arkadaş en büyük hayallerini gerçekleştirmeye çok yaklaşmışlardır; muhteşem bir düğün...

Düğünden sonra ise tüm hayalleri paramparça olacaktır.

Basit bir evrak hatası yüzünden aslında yasal olarak evli olmadıklarını keşfeden arkadaşlar, kısa bir süre sonra da evliliklerini ve çiçeği burnundaki eşlerini sorgulamaya başlayacaklardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.