18 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 18 Şubat 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:40 Saldırı Timi Sinema Kanaltürk
İkinci Dünya Savaşı'nda, 1. Özel Hizmet Kuvvet birimi, gizli bir kurtarma görevi üstlenir. Ancak müttefiklerin Sicilya işgali için çok önemli bir mesajı vardır, zamana karşı bir yarış; daha fazla mermi ve ateş... Köşeli bir kayaya sıkışıp kalmışlardır ancak sadece bir seçenekleri vardır: ''Hayatta kalmak''...

21:40 Çarpışma Noktası Sinema Kanaltürk
Hava trafik kontrol sistemi, yaşanan teknik bir arızadan ötürü devre dışı kalmıştır. Fakat yaşanan aksaklık devam ettikçe bir facianın meydana gelmesi artık kaçınılmaz olmuştur. Gökyüzünde hareket halinde olan iki uçak artık kontrol altına alınamamaktadır. Üstelik bu uçaklardan biri jet uçağıdır. Sonunda beklenen olur ve bu iki uçak havada çarpışarak infilak eder. Her şey bitmiş gibi gözükse de, aslında her şey daha yeni başlamaktadır.

20:00 Cinayet Uzmanı Sinema Tv8
“Murder At The Presidio” üç ödül ve dört adaylığı olan bir film… Filmde gerçek bir cinayet anlatılıyor. Askeri suç araştırma uzmanı, bir soygun sonucu gerçekleştiği sanılan cinayeti çözmek için yetkilerini zorlamaktadır. Ancak bulduğu gerçek kendi akıl sağlığının tehlike altında olduğunu gözler önüne serer.

21:45 Karanlık Plan Sinema Tv8
Los Angeles'lı polis memuru Nick Harper, İspanya'da modellik yapmakta olan 17 yaşındaki kızkardeşi ortadan kaybolunca Barcelona'ya uçar ve onu aramaya başlar. Bu araştırma onu büyük bir uyuşturucu ve terör örgütüne kadar götürür. Bu örgüt Amerikalı kızları canlı bomba olarak kullanmaktadır. Nick, kızkardeşini yeni bir kurban olmadan kurtarma ve şehri bu teröristlerden temizleme mücadelesi verirken büyük tehlikeler ve kazalar atlatır.

21:30 Kariyer Savaşı Tv2
Jennifer Campbell, başarı için her yolu denemeye kalkışabilecek kadar hırslı bir reklam müdürüdür. Bu uğurda kendisine yardımcısı olması için kendine bir asistan tutar.

Sara Sherman soğukkanlı tavırlarıyla müdürünün sağ kolu olur. Patronuna büyük bir sadakatle bağlı olan genç asistan, vazifesini yerine getirebilmek adına kendini şantaj ve cinayetle örülü ölümcül bir oyunun içinde bulur.

Jennifer’ın iş hayatı evliliğini tehdit etmeye başlayınca, eşini profesyonel yaşamından uzak tutmaya çalışır. Fakat Sara’nın patronunu bir erkeye kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Jennifer kendini elleriyle yarattığı bir canavarla karşı karşıya bulacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.