19 Şubat Çarşamba Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 19 Şubat 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
19:40 Showtime Sinema Kanaltürk
Los Angeles Polis Teşkilatı’nda dedektiflik yapan Mitch Preston, az konuşan bir o kadar da bezgin bir polistir. Tek amacı 20 Yıllık hizmet süresini tamamlayıp emekliye ayrılmaktır. Dedektifle aynı birimde çalışan Trey Sellars ise mecburiyetten polis olmuş başarısız bir aktördür ve bütün gün sokaklarda suçluları kovaladıktan sonra akşam eve gelip ayna karşısında aktörlük denemeleri yapmaktadır. Sellars’ın amacı hayatını değiştirecek bir fırsat yakalayıp televizyon yıldızı olmaktır.Trey ve Mitch, bir gece farkında olmadan çok gizli bir operasyonu açığa çıkarırlar ve büyük bir uyuşturucu şebekesini yakalarlar. Bu olay zoraki ikilinin, televizyonlarda boy göstermesine neden olur ve artık ikisi de şöhret sahibi olmuşlardır.

21:30 İnfazcı 2: Sınır Devriyesi Sinema Kanaltürk
Tehlikeli mafya patronu Billy Russoti'yi hedef alan Castle, gizli görevdeki bir FBI ajanının hayatını da tehlikeye atan bu gangsterin yüzünü tanınmayacak hale getirir. İntikam arayan Russoti "Jigsaw" adını alır ve yeraltı dünyasının en ünlü suçluları ile işbirliği yapmaya başlar. Şimdi Cezalandırıcı kanundan kurtulmak için bir yol bulmak ve Jigsaw'un ölümcül suç ordusunu yok etmek zorundadır.

20:00 Shrek Sinema Show tv
22:00 Çılgın Dersane Kampta Sinema Show tv

22:30 Forrest Gump Sinema Trt1
Gump’ın, küçük bir kasabanın otobüs durağındaki insanlara hayat öyküsünü anlatmasıyla başlayan filmde, çok akıllı olmayan bir adamın, yalnızca kalbinin sesini dinleyerek isteklerine ulaşmak için sarf ettiği olağanüstü çabaya tanık oluyoruz. Normal insanlardan farklı olmasına rağmen, normal bir insan gibi yaşama arzusu hiç körelmeyen Gump, Vietnam Savaşı’ndan bir kahraman olarak dönmüş, Beyaz Saray’da şeref madalyası almıştır. Hepsinden öte, hayatının aşkı Jenny ile tanışıp, onun kalbini kazanmıştır.

19:00 Festival Sinema Tv8

21:00 Sahtekar Sinema Tv8
1971 yılında, bir İspanya gezisi sırasında tanışan iki yazar Clifford Irving ve Richard Suskin birlikte servet kazanmak için inanılmaz bir plan yaparlar. Çok kapsamlı araştırmaların ardından Irving, toplum hayatından uzak yaşayan milyarder Howard Hughes’un izinsiz ve elbette asılsız belgelere, hayal ürünü ayrıntılara dayalı otobiyografisini yazar. Irving, ünlü yayınevi McGraw-Hill’i, Hughes ile yakın ilişkisi olduğuna inandırmakta, ustaca hazırladığı belgeler sayesinde zorlanmaz ve kitabı için oldukça karlı bir sözleşmeyi imzalamayı başarır. Sahte kitap yayınlandığında uzmanlar güvenilirliğinden kuşkulanmakta gecikmez. Hughes sessizliğini bozup telefonla basın toplantısı düzenlediğinde bile, yayınevi Irving’den desteğini çekmez. Uzun soruşturmalar ve neredeyse bir medya hezeyanının ardından Irving suçunun cezasını çekmek zorunda kalır.

21:30 İlham Perisi Tv2
Glee dizisinin yıldızı Chris Colfer başrolde…

Yaşadığı yerdeki insanların aptallığından bıkmış olan Carson, hayallerindeki üniversiteye gidebilmek ve alkolik annesinden uzakta yaşayabilmek için New York’a taşınmaya çalışmaktadır. Bu amacı doğrultusunda, edebiyat dergisine katkı yapmaları için diğer öğrencilere şantaj yapmaya başlayınca, başarılı olmanın nasıl bir his olduğunu keşfeder.

Peki, hayallerindeki üniversiteye girebilecek, bir fark yaratıp en büyük hedefine ulaşabilecek midir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.