2 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 1 Şubat 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
2 Şubat 2014 Pazar gecesi film keyfi yapmak istiyorsanız aşağıda 2 Şubat tarihinde yayınlanacak olan filmler ve konuları aşağıda detaylı bir şekilde listelenmiştir.

  • 17:15 Marslılar Annem ve Ben Sinema Show Tv
Kahramanımız Milo bu günlerde hayli zor anlar yaşamaktadır. Çünkü onun annesi uzaydan gelen Marslılar tarafından kaçırılmıştır. Annesinin yokluğunda onun kıymetini anlayan Milo, onu kurtarmak amacıyla türlü macera dolu olayların içine girer.

  • 22:45 Smokin Sinema Show Tv
Filmin başrollerinde Jackie Chan ve Jennifer Love Hewitt rol almıştır. Kevin Donovan'ın yönettiği filmde olağandışı güçlere sahip bir smokinin Jimmy Tong (Chan) tarafından giyilmesi ve Tong'un kötülere karşı mücadelesi anlatılmaktadır.

  • 19:45 Kutup Macerası Sinema Kanaltürk
Antartika’da, Dr Davis McClaren ile yaptıkları bir seferin ardından, kızak köpeği eğitmeni olan Jerry Shepherd, meslektaşları ile birlikte kutupları terk etmek zorunda kalır. Ciddi bir kar fırtınası yaklaşmaktadır. Köpeklerini daha sonra kurtarmak üzere bağlar. Ancak misyon çağırır ve köpekler kendi kaderlerine kalırlar. Altı ay boyunca Jerry kurtarma misyonu için bir sponsor arayıp dururken köpekleri hayatta kalma mücadelesi verirler. Maceracı ve güzel pilot Katie ise bu süreçte Jerry’nin yanında olandır.

  • 22:00 Red Kit Sinema Kanaltürk
  • 23:50 Kutup Macerası Sinema Kanaltürk
  • 23:30 Karanlıklar Ülkesi Sinema Star Tv
Karanlıklar Ülkesi 1 Film başlangıç serisi olarak 2003 yılında vizyona girmiştir. Vampir ve kurt adamların gizli tarihini ele alır. Film kadın vampir Selena'nın çevresinde gelişir. Selena'nın görevi kurt adamları yok etmektir. Michael ise vampirler kurt adamlar arasındaki savaşa son vermek ister,derken Selena Michael'e aşık olur ve daha sonra hayatları değişecektir.

  • 20:45 Bakış Açısı Sinema Tv8
Büyük bir küresel terörün ortasında başkanı korumak için görevlendirilen bir gizli servis ajanı, İspanya'ya inmelerinin ardından bir kaç dakika sonra vurulan Başkanın suikastçilerinin peşine düşmüştür. Fakat burada bambaşka bir yaşamın ortasına düşmüştür. Burada çocukları için başkanın gelişini kaydeden adamın suikastçileride görüntülediğini öğrenir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.