20 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 20 Şubat 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
20:00 Shrek 2 Sinema Show tv
Balayından dönen Shrek ve Fiona, Uzak Ülke'de yaşayan Fiona'nın ailesinden bir davet mektubu alır. Bunun üzerine Shrek ve Fiona, yanlarına eşeği de alarak, yola çıkar. Prenses ve sevgili eşinin geleceğini duyan halk, sokaklara dökülür. Kral ve kraliçe de biricik kızlarının dönüşünü kutlamak için hazırlıklara başlamışlardır. Ancak ortada bir sorun vardır. Her ikisi de damatlarının dış görünüşüne alışık değillerdir. Bu arada Fiona da tepeden tırnağa değişmiştir. Fiona ve Shrek'in de bilmediği şeyler vardır. Fiona'nın evlenmesi babasının planlarını suya düşürmüştür. Bu yüzden süreci geriye döndürmeye karar verir. Bunun için de Fiona'nın Peri Vaftiz Annesi'nden, Yakışıklı Prens'ten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım ister.

19:40 Para Aşkına Sinema Kanaltürk
Eski, hızlı ve suça bulaşmış hayatını geride bırakıp, mafya günlerine son vermeye çalışan bir adam, bataktan uzaklaşmaya çalışırken ailesini de korumak zorundadır. Ancak kendisini doğduğu toprakları bırakıp, okyanus aşırı bir coğrafyaya getiren ''Amerikan Rüyası'' henüz gerçekleşmemiştir. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu filmde, para aşkına yıkılan hayatlara şahit olacaksınız.

21:30 Efsane Dörtlü Sinema Kanaltürk
Birbirinden gizemli olayları çözmeleri için imparator tarafından kiralanan dövüş sanatları uzmanı dört dedektifin hikayesi... Bu hikayede yer alan dedektiflerin gizemli olayları çözmede yaşadıkları aksiyon dolu maceralar sinema sevenlerin beğenisine sunuluyor.

19:00 Desperado Sinema Tv8
Öldürülen sevgilisin intikamını almak için yemin eden Mariachi artık bir ölüm makinasıdır. Mariachi, sevgilisini öldürüp, gitar çaldığı için parmaklarını kırmış olan Bucho'dan intikam almak istemektedir ve bunun için Meksika topraklarını karış karış gezmektedir. Bu yolculuk sırasında kendisine eşlik eden Buscemi sayesinde bütün gittiği yerlerde tanınır. Mariachi, aradığı kişiye yaklaştığı sırada Carolina'yla tanışıp ona aşık olur. Bundan sonra Mariachi için bir mücadele başlar. Bucho'nun abisi olduğunu öğrenir.

21:00 Çekirdek Sinema Tv8
Dünyanın çekirdek tabakasının yörüngesel dönüşü bilinmeyen bir nedenle durur. Bu durum elektromanyetik alanlarda bozulmalara, dolayısıyla doğal felaketlere yol açar. Kuşlar yön duygularını yitirir, fırtınalar oluşur ve binalar çöker. Jeofizikçi Dr. Josh Keyes ve beş kişilik uzman ekibi dünyanın merkezine özel bir gemiyle ulaşarak, nükleer bir alet yerleştirip, çekirdeği yeniden harekete geçirmekle görevlendirilirler. Artık dünyanın son umudu budur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.