21 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 21 Şubat 2014 Cuma 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
23:00 Jaws 4: İntikam Sinema Atv
Eşi şerif Martin Brody'yi kalp krizinden kaybettikten sonra Ellen Brody, halen Amity Adası'nda yaşamaktadır. Eşinin hastalığına köpekbalıkları konusundaki takıntısı ve korkusu sebep olmuştur ve oğlu Sean da bir köpekbalığı saldırısı sonucu yakın zamanda hayatını kaybetmiştir. Bunu duyan küçük oğlu ve deniz biyolojisti Michael, eşi ve 5 yaşındaki çocuğuyla gelir ve annesini alarak yaşadıkları yere, Bahamalar'a götürür. Ama büyük beyaz köpekbalığı, artık huzur isteyen Ellen'in ve oğlunun peşini bırakmayacaktır.

19:40 Kartal Göz Sinema Kanaltürk
Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.

21:50 Satılık Ruh Sinema Kanaltürk
Riverton kasabası, 16 yıl önce yaşanan seri katil dehşetini geride bırakmış ve artık sakin bir hayat sürmektedir. Ancak kötü ruhlu katil öldürüldüğü gece geri döneceğine ve o gece doğan yedi çocuğu tek tek öldüreceğine yemin etmiştir. Bu efsane şimdi gerçek olmak üzeredir. Kasabada insanlar esrarengiz bir şekilde kaybolmaya başlamıştır. Tüm gözler o gece doğan yedi çocuğun üzerindedir.

19:45 Üç Ahbap Çavuş Sinema Tv8
Üç şirin domuz, evlerine girmeye çalışan bir kurt çetesinin hedefi haline gelir. Eve girdiklerinde bir kurt yavrusu bulan domuzlar onu kendileri gibi büyütürler. Ancak büyüyen kurt bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

21:30 Ölüm Kampı Sinema Tv8
Evde sürekli sorun yaratan, zengin ve şımarık çocuklar aileleri tarafından Fiji Adası'nda askeri eğitim veren bir kampa gönderilirler. Ailelerin amacı çocuklarının burada rehabilite edilmesi ve sorumluluk sahibi olmayı öğrenmeleridir. Gardiyanlar kampta gençlerin bacaklarına sensör takarlar. Böylelikle gençler sınırdan dışarı çıkamazlar. Acemi bir gardiyan, kızlarla seks karşılığı onları serbest bırakacağına dair bir anlaşma yapar. Bu anlaşmaya uymayan bir kız ise tuzağa düşer. Bir genç ise hiç yüzme bilmemektedir. Bu vahşi kamptan çıkış var mıdır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.