22 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 22 Şubat 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
21:15 Müzede Bir Gece Sinema Fox tv
Larry Daley, oğlunu göremeyecek duruma geldiğini fark edince gerçek bir iş arayışına girer. Rüyalarındaki büyük hayalin bir gün onu bulacağından emindir. İşindeki ilk gecesinde büyükçe bir el feneri ve aşırı kullanılmaktan yıpranmış bir kullanım klavuzu ile koskaca müzede tek başına kalır. Larry bütün şaşkınlığı ile koskoca müzedeki tüm yaratıkların teker teker canlanmasına şahit olacaktır. Dünya tarihinin en korkunç yaratığı T-Rex, Hun İmparatoru Atilla, kaplanlar, maymunlar teker teker koridorlarda dolaşmaya başlayacaktır. Tarihin sayfaları içinden çıkan yüzlerce karakterin içinde yalnızca Teddy Roosevelt ona bu kaosun sebebini ve çözümleme yolunu gösterecektir. Tekrar işini kaybetmekten ve bu yüzden oğlu Nick'i görememekten korkan Larry, müzeyi zarar görmeden korumaya ve işine devam etmeye karar verecektir.

20:15 Sihirli Şehir Sinema Tv8
Lina ve Doon adlı iki çocuk, güneşin hiç doğmadığı Ember kentinde yaşamaktadırlar. Her yerin karanlık olduğu bu kentte insanlar sürekli evlerindeki ve sokaktaki ışıkları yakmak durumundadırlar. Bu da Ember'daki enerji kaynaklarının tükenmesine neden olur. Lina ve Doon; kentin kuruluşundan beri var olan bu enteresan gizemi çözmek ve gün ışığına kavuşabilmek için zorlu bir maceraya atılırlar.

22:10 Cadılar Zamanı Sinema Tv8
Çocukluktan beri kardeş gibi büyüyen ve yıllarca savaştıktan sonra evlerine dönen iki arkadaş, vebanın her şeyi yakıp yıktığını görür. Bu manzara karşısında her ne kadar hayretler içerisinde kalsalar da buna bir çözüm yolu bulmaları gerekmektedir. Kilisenin ileri gelenleri bir kızı cadılıkla suçlamaktadır ve onlara göre bütün olanların sorumlusu odur. İki arkadaşın bu kızı çok uzaklardaki bir manastıra götürmeleri emredilir. Böylece manastırdaki rahipler kızın neden olduğu laneti kaldırmak için ayinler yapacaktır. Ancak bu yolculuk onların cesaret ve dayanıklılıklarını test edecekleri, kızla ilgili karanlık gerçekleri öğrenecekleri ve sonunda dünyanın kaderini belirleyecekleri bir maceraya dönüşecektir.

19:40 Annapolis Sinema Kanaltürk
ABD Deniz Akademisine gitmek isteyen yoksul bir genç olan Jake'in düşleri gerçek olur. Zengin sınıftan gelen güzel Alison, Jake'in akademideki boks kariyerine yardımcı olur. Jake ringlerde yükselirken iki genç arasında da bir aşk başlar.

21:45 Bıçağın İki Yüzü 2 Sinema Kanaltürk
Yarı vampir yarı insan olan savaşçı Blade'in yeni düşmanı, vampir topluluğu içinden çıkmış garip bir vampirik mutant olan Reaper'dır. Bir kaza sonucu tetiklenen 'kan dalgası' ile ortaya çıkan bu yaratık, sadece insanların değil, tüm insan nüfusunu hızla tükettiği için aç bırakacağı vampirlerin de yeryüzündeki varlığını tehdit etmektedir. İlk filmden tanıdığımız Whistler'ın yanı sıra, bir zırh uzmanı olan Scud da amansız savaşta Blade'in yanında yer alır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.