24 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 24 Şubat 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
21:45 X-Men Sinema Fox tv
Yakın bir gelecekte, insanoğlunun evrim sürecinin son basamağında, X-Men diye adlandırılan, olağanüstü güçlere sahip yarı insan yarı yaratık canlılar ortaya çıkmıştır. Profesör Charles Xavier bunlardan bir bölümü ile iyilik için savaşan bir takım oluşturur. Ne var ki insanların X-Men'ler hakkında önyargıları vardır, üstelik Magneto adlı adamın da sinsi planları...

19:50 Meteor Kıyameti Sinema Kanaltürk
Dünyaya doğru hızla yaklaşan bir tehlike söz konusudur. Galaksinin derinliklerinde gerçekleşen büyük bir meteor patlaması sonucunda, Los Angeles şehrini üç gün içerisinde yerle bir edecek büyüklükte parçalar her saniye daha da yakınlaşmaktadır. Çılgın, yarışçı bir baba kızını ve eşini bulup kurtarmak için onlara ulaşmaya çalışmaktadır.

21:45 2012: Supernova Sinema Kanaltürk
Ünlü bir bilim adamı, Dünya'ya yakın olan bir yıldızda yaşanacak büyük bir patlamayı keşfeder. Korkutucu olan kısmı ise bu patlama engellenmez ise Dünya'nın da sonunun geldiğidir.

19:00 Tanrının Zırhı Sinema Tv8
Tanrı'nın Zırhı adı verilen beş kutsal silahı ele geçirmeye çalışan gizemli bir tarikat, paralı askerlik yapan Jackie'nin peşine düşer. Zira Jackie, beş zırhtan biri olan Tanrı'nın kılıcını bir Afrika kabilesinden çalmıştır. Tarikatın liderleri genç dövüşçünün eskiden beri ilgi duyduğu güzel Laura'yı kaçırıp, koz olarak kullanarak Jackie'den diğer parçaları da bulmasını isterler. Böylece akıllara durgunluk veren bir macera başlamış olur.

21:00 Karşılaşma Sinema Tv8
Büyük bir hukuk firmasında avukat olan Gavin Banek, geç kaldığı mahkemeye gitmek için yoğun trafikte yol almaya çalışırken, başka bir şeritte çocuklarını görme hakkını alabilmek için mahkemeye gitmeye çalışan Doyle Gipson'ın arabasına çarpar. Biri kariyerinin zirvesine ulaşmak diğeri ise uçurumun kenarından kurtulmak için mücadele eden iki adamın hayatı bu kaza sonucunda birbirleriyle kesişir.


21:30 Gölgesizler tv2
İstanbul'dan gelen Berber ücra bir köye yerleşir. Köyün eski berberi Cıngıl Nuri yıllar önce ortadan kaybolmuştur. Yeni Berber onun dükkanını kiralar, dükkanı işletmeye başlar. Köy, hayallerdeki masum köylerden değildir. Köyün yöneticisi, her şeyi, Muhtar, tuhaf kayıplarla uğraşıp durmaktadır. Köyün en güzel kızı, Güvercin, hiç bir iz bırakmadan kaybolmuştur. Muhtar ve tek silahlı adamı Bekçi, köydeki herkesi sorguya çekerler. Muhtar en çok Cennet’in Oğlu’ndan kuşkulanır. Bu şair ruhlu, hayalci delikanlıyı sorgu sırasında öldüresiye döver ve Cennet’in Oğlu’nun aklını kaçırmasına sebep olur. Muhtar ve Bekçi köye korku salar ama Güvercin’i bulma konusunda başarılı olamazlar...

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.