3 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 2 Şubat 2014 Pazar 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
3 Şubat 2014 tarihinde televizyonda hangi filmler var diye merak edenler için aşağıda filmlerin konusunu, hangi kanalda olduğunu ve saatini detaylı bir şekilde listeledik inceleyebilirsiniz.

19:40 Şeref Madalyası Sinema Kanaltürk
Kaçırılan bir CIA ajanının peşindeki bir operasyonun sonunda keşfedilen dünyamız için büyük bir tehlikenin varlığı Navy SEAL’in iyi yetiştirilmiş, yetenekli takımını acilen yürekleri yerinden oynatan, tehlikelerle dolu ve sonucu tüm dünyanın can güvenliğini etkileyecek gizli bir operasyon yapmaya zorunlu kılar. Act of Valor baş döndüren dövüş sahneleri, en yeni savaş alanı teknolojisi ve heyecan verici aksiyonu ile macera tutkunları için geliyor

18:45 Kurban Sinema Tv8
Çin’lilerin yapmış olduğu güzel filmlerden bir tanesidir. M.ö ki dönemlerde Çin ordusunun başında komutanlık yapan Tu An-Ku Çin İmparatorunu kandırarak Çin Başbakanına düşman etmiştir. Bunu üzerine Çin imparatoru başbakan Zhao’nun ailesini yok etmesini söyler. Komutan başbakanın tüm ailesini ortadan kaldırmıştır yanlızca bir kız çocuğu hariç bu nedenle Çin’de yeni doğmuş bütün çocuklar katledilmeye başlar.

21:00 Ufak Cinayetler Sinema Tv8
Çok sevilmeyen bir detektif olan Katrina, cinayete kurban gitmiş bir kadının hayaletiyle karşılaşır. Bu hayalet kadını öldüren katilin ortaya çıkmasında Katrinaya yardımcı olacaktır.

22:55 Tesadüf Sinema Trt1

21:30 Kaderin Cilvesi Tv2
Anna Malone, bir gün evinde saklı kalmış, eski bir müzik kutusu bulur ve bir anda her şey değişir. Bulduğu müzik kutusunun ortaya çıkmasıyla beraber, saklı kalmış tehlikeleri de çağırdığından habersiz olan Anna için tehlikeli bir süreç başlamıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.