4 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 3 Şubat 2014 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
4 Şubat 2014'de televizyonda yayınlanacak olan gece filmleri detaylı olarak filmlerin konuları ile birlikte listelenmiştir. 4 Şubat gecesi film keyfi yapmak isteyenler için hazırladığımız tv'de olan filmleri yazımızın devamından inceleyebilirsiniz.
  • 22:20 Gülen Adam Sinema Kanal 7
Yusuf, gülerek doğan ve her olaya da gülerek tepki veren bir adamdır. Yusuf'un bu durumu doktorların ilgisini çeker. Herkes onun ağlayacağı olayı beklerken o, çocuğunun doğmasına ağlar.

Film dönemin yaşantısını anlatmaktadır. Gecekondu yıkımları, fakirlik ve bunların karşısında akıllıca düşünen bir adamın başına gelenler anlatılıyor.
  • 19:40 Dışarısı Fena Sinema Kanaltürk
3 senesini tehlikeli bir arkadaşının işlediği suçu üstüne aldığı için demir parmaklıklar arkasında geçirmiş ve şartlı tahliyeyle serbest bırakılmış eski bir mahkumun hapishanenin dışındaki saçma sapan normalliklerine adapte olma mücadelesini komik bir şekilde bizlere izletecektir
  • 21:40 Dört Kardeş Sinema Kanaltürk
Evlatlık olarak üyütülen 4 kardeş, annelerinin cenazesi için ir araya gelirler. Törende annelerinin ir cinayete kuran gittiğini keşfederler ve intikam almak için harekete geçerler.
  • 23:40 Hücre Sinema Kanaltürk
Jennifer Lopez,muhteşem filmde akıl almaz bir yolculuğa çıkar ve bir katilin Vincent D’Onofrio,komaya girince çocuk terapisti onun zihnine girerek onun tedavi etmeye başlar.FBI ajanı Vince Vaughn, terapistin hayatını kurtarabilecek tek kişidir ve bu inanılmaz yolculuğa katılma sırası ondadır.

  • 18:45 Mermiler Uçuşuyor Sinema Tv8

Yıl 1920.. Çin savaş döneminde ve ülkenin dört bir yanında isyanlar çıkmıştır. Bu fırsatdan yararlanan bir takım haydutlar işleri dahada zorlaştırmaktadır.Zhang Mazi vali olarak atandığı bölgede haydutlarla mücadeel etmek zorundadır…

  • 21:15 Efsanevi Katil Sinema Tv8

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.