5 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 4 Şubat 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
5 Şubat 2014 tarihinde evinizde sinema keyfi yapmak istiyorsanız 5 Şubat tarihinde televizyonda yayınlanacak olan filmleri saatleri ve konuları ile birlikte detaylı bir şekilde aşağıda hazırladık inceleyebilirsiniz.

18:45 Ölümüne Savaş 2 Sinema tv8
İleri güvenlik önlemleriyle korunan bir hapishaneden kaçmaya çalışan bir mahkumun hikayesine tanıklık ediyoruz…

19:40 Son Tetikçi Sinema Kanaltürk
Artık yaşlanmış bir suikastçı olan Harry, ölmek üzere olduğunu öğrenir. Gerçeği kızından saklamaya karar verir. Kızıyla aynı zamanda birlikte çalışmaktadır. Ancak bir başka tetikçi yollarına çıkar ve hayatları sonsuza dek değişir.

21:20 Anahtar Sinema Kanaltürk
Sevgilisi Audrey,çocuk istediğini söylediğinde Eric Vincent buna nasıl bir tepki vereceğini bilemez, Çünkü öz babasını hiç tanımamıştır. Günün birinde bir adam onu arar; babasının öldüğünü ve küllerini ona teslim edeceğini söyler. Babasının küllerinin olduğu kabı teslim alan Eric’in başına hiç ummadığı bir olay gelecektir.

21:30 Saplantı tv2
Aslında kendi halinde bir adam olan Robert, yalnızlıktan o kadar bunalmıştır ki tek eğlencesi Jenny adlı hiç tanımadığı kadını gözlemektir.

Zararsız görünen bu alışkanlık, Jenny ile tanışıp onun hayatına girmesiyle karmaşık bir hal alır. Robert, bir dizi cinayete tanık olur ve birdenbire suçlu durumuna düşer...

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.