6 Şubat 2014 Tv'de hangi filmler var?

Yazan: Admin 6 Şubat 2014 Perşembe 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
6 Şubat 2014 tarihinde televizyonda yer alan filmleri aşağıda detaylı bir şekilde listeledik. Eğer 6 Şubat tarihinde film keyfi yapmak istiyorsanız konumuzda yer alan filmleri inceleyebilirsiniz.

21:15 Okyanus Kadar Derin Sinema tv8
“The Deep End Of The Ocean” üç ödüllü 2 adaylığı olan bir film… Beth Cappadora her anne gibi sevecen, ailesine bağlı ve bazen ailenin sorunlarını çok fazla üstlenen, başarılı bir fotoğrafçıdır. Beth`in bir otelde okul toplantısı vardır ve üç çocuğunu alarak oraya gider. Kalabalığın ortasında bir an için üç yaşındaki oğlu Ben`i yitiverir. Bütün çabalar sonuçsuz kalır. Ben kaybolmuştur.

19:40 Şiddet Uçuşu Sinema kanaltürk
John Sands, Amerikan ordusuna bağlı hava kuvvetlerin gizli servisinde bir ajandır. Servisin hassas operasyonlarını yürütmektedir. Ondan daha üst rütbeye sahip olanlar onun çok fazla stratejik bilgiye sahip olduğunu bildikleri için içeri attırmaya karar verirler ve bunda da başarılı olurlar. Hapisten çıkması için yapması gereken ise gizli servise ait bir bomba uçağını teröristlerden geri almaktır. Fakat teröristler uçağı bularak içerisine biyolojik başlıklar yerleştirmeyi başarmıştır.

21:40 Kobra Avı Sinema kanaltürk
Korku ve terör dünyayı esir almıştır. Ancak bu sefer sebebi, savaşlar ya da bombalar olarak iki bilim adamının laboratuarlarında yanlışlıkla ürettikleri iki canlıdır. Bu canlılar ne yazık ki masumiyetten uzak ve insan yiyen iki dev canavardır. Kontrol edilebilmeleri ise, mümkün değildir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.